Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Özel aile havuzlu oteller

Konusu '2018 Tatil Önerileri' forumundadır ve Gereksiz06 tarafından 18 Mart 2018 başlatılmıştır.

18 Mart 2018
    Konu Sahibi : Gereksiz06
  1. Gereksiz06

Gereksiz06 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Merhaba hanımlar
    İnternetten çok baktım ama net bilgilere ulaşamadım. Şöyle bir durum var;
    Eşimle balayı haricinde ilk tatilimiz olacak. Ben tesettürlüyüm karma havuzlara girmiyorum denizde de iyi yuzemiyorum. Eşimle başbaşa olacağımız için kadın erkek ayrı havuzları olan muhafazakar tatil köyleri de bize mantıklı gelmiyor. Birlikte yüzmek havuzda beraber olabilmek adına saatlik kiralanabilen özel aile havuzları olan veya odasında ufak havuzu olan yerler bakıyoruz. Bütçemiz çok yüksek olmasa da daha yeni evliyken çoluk çocuk yokken güzel bir tatil yapalım istiyoruz. Yazın İstanbul tarafında işlerimiz çok olacak tatilden direkt o tarafa geçme durumumuz var yol masrafı da çok sarsmasin diye açıkçası Akdeniz tarafını pek düşünmüyoruz.
    Daha önce tecrübe ettiğiniz yada bildiğiniz bu anlattıklarıma uygun bir tatil mekanı biliyorsanız önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

slnkhrmn008 bunu beğendi.
  2. 20 Mart 2018
  3. Gereksiz06

Gereksiz06 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Yok mu hiç bildiğiniz yerler :KK43:

4. 21 Mayıs 2018
  5. aysus

aysus Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    68
    Antalya da saklikoy evleri var cok guzel her evin kendi havuzu var

Gereksiz06 bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.