Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Özel sağlık sigortası hakkında bilmediklerimiz....

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve Kazen tarafından 14 Aralık 2012 başlatılmıştır.

10 Nisan 2015
    Konu Sahibi : Kazen
  1. saqelenge

saqelenge Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    63
    acentelerle görüşüp kendi istek ihtiyaç ve bütçene göre karar vermen en sağlıklısı. birkaç şirketin acentası ile görüşün bence

Guess123 bunu beğendi.
  2. 10 Nisan 2015
  3. Guess123

Guess123 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    43
    Mesela ayakta ve yatarak tedavi istiyorum sizce hangisini tercih edeyim kafam karıştı??

4. 11 Ocak 2017
  5. poyrazya

poyrazya Kocasının Bebeği Üye

Ödül Puanları:
    113
    merhaba arkadaşım. Ben sana bişey danışmak istiyorum. Kadın hastalıklarından rahim ağzında yara yakma işlemi yapılacak bana. Bunun için Ocak Ay'ı başında muayene oldum ve Dr sigorta Şirketine istek formu gönderdi. O zaman alianz sigortalıydık. Ve gönderdikten sonra mafre sigortaya geçtiğimizi öğrendim. Doğal olarak alianz ile ilişiğim kesildiğinden sigorta karşılamadı şeklinde Yanıt gelmiş. Şimdi ben ne zaman Dr a tekrardan form doldurayım mafre nin karşılaması için ?Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

6. 28 Kasım 2018
  7. moni

moni 10. Takım Pro Üye

Ödül Puanları:
    463
    Merhaba, özel sağlık sigortası tavsiyelerinizi öğrenebilir miyim.