Özgür Hürkal Onkoloji Hastanesi

gozdesimsek34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2019
1
0
21
Merhaba bu doktora daha önce ameliyat olmuş olan var mı? İnternette kendisiyle ilgili tek bir yorum bile bulamadım. Daha önce Gata'da plastik cerrahmıştı, şimdi Onkoloji hastanesinde çalışıyor.

Seymaatak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2019
1
0
21
Merhaba ben Özgür beyin hastasıyım Ağustos sonunda rinoplasti ameliyatı oldum çok memnun kaldım. Ağrı, morluk olmadı denecek kadar az oldu. Tavsiye ederim aklınızda herhangi bir soru işareti varsa kendisiyle görüştüğünüzde sizi çok rahatlatacaktır.

Blackbird1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
3
0
21
Özgür hocaya silikon meme büyütme operasyonu oldum 4 ay olduve gerçekten mükemmel oldu sonuç çok memnunum herkese öneririm benim ameliyatım normalden daha zordu göğüs kafesim daha dışa çıkıktı güvercin göğsü de deniliyor ama o görüntüden eser yok şimdi ve aşırı güzel göğüslerim var hoca gerçekten çok ilgili ve anlayışlı tüm sorularınızı cevaplıyor .

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
12 Temmuz 2006
17.904
49.307
Merhaba ben Özgür beyin hastasıyım Ağustos sonunda rinoplasti ameliyatı oldum çok memnun kaldım. Ağrı, morluk olmadı denecek kadar az oldu. Tavsiye ederim aklınızda herhangi bir soru işareti varsa kendisiyle görüştüğünüzde sizi çok rahatlatacaktır.
Özgür hocaya silikon meme büyütme operasyonu oldum 4 ay olduve gerçekten mükemmel oldu sonuç çok memnunum herkese öneririm benim ameliyatım normalden daha zordu göğüs kafesim daha dışa çıkıktı güvercin göğsü de deniliyor ama o görüntüden eser yok şimdi ve aşırı güzel göğüslerim var hoca gerçekten çok ilgili ve anlayışlı tüm sorularınızı cevaplıyor .

Burun meme abla her şeyi yaptırmışsın. 2 üyeliğiniz var bu sebeple böyle bir kanıya vardım. yoksa inanın kalbim çok temizdir.