Özlü Sözler

chatlak

özgür
Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ekim 2006
Mesajlar
595
Emoji Skoru
2
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!


The only man who makes no mistakes is the man who never does anything. Do not be afraid of mistakes providing you do not make the same one twice. (Roosevelt)

Hiç hata yapmayan insan hiçbir şey yapmayandır. Aynı hatayı iki kere yapmamak şartıyla hata yapmaktan korkmayın. (Roosevelt)Singleness of purpose is one of the chief essentials for success in life, no matter what may be one’s aim. (John D. Rockefeller, Jr.)

Kişinin hedefi ne olursa olsun, o işte tek olma amacı hayatta başarılı olmanın en önemli unsurudur. (John D. Rockefeller, Jr.)No man may become an accurate thinker until he learns how to seperate mere gossip and information from facts. (Anonim)

Gerçeğe dayanan bilgileri sıradan sözlerden nasıl ayırtedeceğinizi öğrenmedikçe doğru bir düşünür olamazsınız. (Anonim)Great Educators have always known that learing is not something that is limited to the classrooms, or that should be forcibly undertaken under the supervision of teachers. (BILL GATES)

İyi eğitimciler her zaman bilirler ki, “Öğrenme” sadece sınıflarla sınırlı olan veya öğretmenlerin gözetimi altında zorlayarak gerçekleştirilecek bir şey değildir. (BILL GATES)
 

yesil_nar

Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
15 Nisan 2013
Mesajlar
200
Emoji Skoru
0
Kendi içimde her gün kendime yenilirken, kazanılan çoğul zaferler umrumda değil.
 

klinikpsikolog

Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
31 Temmuz 2013
Mesajlar
9
Emoji Skoru
1
“Sizi doğal olarak üzen birşeyi, depresyona dönüştürmenin en etkili yolu, başınıza gelen şey için sadece ve sadece kendinizi suçlamaktır.” Dorothy Rowe

“Aileyi nasıl iyileştireceğimi bilince, dünyayı da iyileştirebileceğime inanıyorum.” Virginia Satir

“Çocuk aklının gelişimi için anne sevgisi, fiziksel gelişimi için gereken vitamin ve proteinler kadar mühimdir.” John Bowlby
 
Son düzenleme:
Yukarı Alt