p90x insantiy+hybrid

pofu

queen of p90x insanity
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15.924
8. Hafta 3. Günnnn 🏋🏻‍♀️🏋🏻‍♀️🏋🏻‍♀️🏋🏻‍♀️🏋🏻‍♀️
İf yapmama aç olmama rağmen hiç zorlanmadıımmmm 😁😁😁🙈🙈🙈hatta daha rahat yaptım hareketleri, harikkaaaaa, 9. Haftaya kaldı son 3❤❤😍😍😍

Eklentiler

gulfuren

gülfuren
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.343
Güzel incelme olmuştur eminim. Bende bütün programlar var ama bu şekilde spordan sonra çok yorgun hissediyorum. Bravo siz devam etmişsiniz.

Nyx1

Başlangıç:62.4 ~ 4.Hafta:56.9 ~ 6.Hafta Hedef:54.9
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.635
Merhaba bütün mesajlarınızı okudum çok güzel devam etmişsiniz özellikle pofu pofu azmine hayran kaldım ve sonuçlarını merak ediyorum
Diyet grubundayım ama spor da yapmak istiyorum onun için de sizler gibi azimlilerle çalışmak istiyorum 25 yaşında 58 kiloyum 168 boy, hedefim 53kg ve yaz vücuduna sahip olmak istiyorum insanityi çok araştırdım ama indirecek yer bulamadım linkler hep bozuk, programları gönderebilecek biri olursa aranıza katılırım ve çok sevinirim hayatıma büyük bi dokunuş olucak bu program

pofu

queen of p90x insanity
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15.924
Güzel incelme olmuştur eminim. Bende bütün programlar var ama bu şekilde spordan sonra çok yorgun hissediyorum. Bravo siz devam etmişsiniz.
tşk ederim cnm, haftaya 3. Ayla devam edicm hem regl hem diş problemimden dolayı başlayamadım, incelme ve kaslanma oldu evet yasemin8085 yasemin8085 buna şahit :)
Merhaba bütün mesajlarınızı okudum çok güzel devam etmişsiniz özellikle pofu pofu azmine hayran kaldım ve sonuçlarını merak ediyorum
Diyet grubundayım ama spor da yapmak istiyorum onun için de sizler gibi azimlilerle çalışmak istiyorum 25 yaşında 58 kiloyum 168 boy, hedefim 53kg ve yaz vücuduna sahip olmak istiyorum insanityi çok araştırdım ama indirecek yer bulamadım linkler hep bozuk, programları gönderebilecek biri olursa aranıza katılırım ve çok sevinirim hayatıma büyük bi dokunuş olucak bu program
tabiki atarım bn de link var

Nyx1

Başlangıç:62.4 ~ 4.Hafta:56.9 ~ 6.Hafta Hedef:54.9
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.635
tşk ederim cnm, haftaya 3. Ayla devam edicm hem regl hem diş problemimden dolayı başlayamadım, incelme ve kaslanma oldu evet yasemin8085 yasemin8085 buna şahit :)
tabiki atarım bn de link var
Geçmiş olsun dişi çok iyi anlıyorum aylarca çektim baya zor dönem
Ay çok güzel sonuç görmen zaten program belli ediyo kendini:KK54:
Nasıl göndereceksin pek bilmiyorum

pofu

queen of p90x insanity
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15.924
Kaldığım yerden devam

9. Hafta ilk gün

Biraz ara vermiş olmak hiç ii olmadı ama sağlık problemleri devam ederken yapamazdım
Chest back ve artık insane cardio abs ye ve max antremanlarına başladım kendimi şuan heö bedenen hem vicdanen çok raht hissedyrm
İnsane cardio abs yi tam anlamıyla yapamadım ama alışıcam🙈

Eklentiler

Yukarı Alt