pahalı kremlere gerek yook. BEBEK YAĞI yeter.

minikprenses58

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Birkac denemeyle en uygun miktari anlayabilirsin, uclara ve sac boyuna yogunlasmaya calis, tepeler yagli gorunmez o zaman.. 5-6 iri damla gibi dusun, Sac cok islakken yag cok rahat dagiliyor, ben hala kullaniyorum. Saclarimin sagligi geri geldi resmen.. :)

NeS
Tamam dediginiz gibi yaparım teşekkür ederim :)

vaveyla_a

kaktüs
Pro Üye
Emoji Skoru
121
bu sefer miktarı iyi ayarladım yok böyle birşey! mükemmel oldu istediğim gibi :KK34:

NesilD

will be better..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
197
etki etmedi yazmıştım ama bu sefer daha özenli kullandım. dalgalar maşalı gibi oldu saçım yağı emdi ve parlak gözüküyor, fakat yağlı durmuyor.. yıpranmaya karşı da çok iyi bir yöntem olacak bence..
Ben hala kullaniyorum, olmazsa olmazim oldu.. :) sacim eski sagligina ve canliligina kavustu.. :)

NeS

kittykat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
34
Arkadaşlar, her tür saç sorununa iyi gelen çok güzel bir yöntem var o da ISIRGAN ÇAYI KÜRÜ..Denemelisiniz saç dökülmesini ilk uygulamada durduruyor,yeni saç çıkarıyor,saç kalitesini yağsız şekilde arttırıyor ve kabarmyı bırakın saçlar yağsız parlıyor..Yağlı her türlü bakım saç dibini tıkıyor bilginize....

NesilD

will be better..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
197
Arkadaşlar, her tür saç sorununa iyi gelen çok güzel bir yöntem var o da ISIRGAN ÇAYI KÜRÜ..Denemelisiniz saç dökülmesini ilk uygulamada durduruyor,yeni saç çıkarıyor,saç kalitesini yağsız şekilde arttırıyor ve kabarmyı bırakın saçlar yağsız parlıyor..Yağlı her türlü bakım saç dibini tıkıyor bilginize....
Merhaba, bahsettigin nasil bir urun? Aktarlaradan mi temin edilebilir, ne sekilde uyguluyorsun? Bebeyagini sadace sac uclarina ve en fazla sac boyuna uyguluyorum ben, diplerle isim yok ama sacim cok dokuluyor, isirganin saca faydalarini biliyorum, denemek isterim.

NeS

blackrose79

içim ürperiyor! ya evde yoksammm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
256
en kısa zamanda deneyeceğim paylaşım için teşekkürler.

sunshine52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
Canim nasil uygulucaz anlatablirisin

Yuyuyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
bide bu bebe yağını su ve gliserinle karıştırıp sürende varmış nemlendiriyormuş sanırsam :)

bourgoin

üyeliçe
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
186
sıkıldım ben bir süre sonra , sürekli yapılacak iş değil bana kalırsa

Yukarı Alt