• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

    Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Pamucco yıkanabilir bebek bezi

sahi mi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
335
717
Pamucco Türkiye'nin ilk ve tek yıkanabilir bebek bezi markasıdır. İğneden ipliğe tüm malzemeleri Türkiye'de üretilmiştir.
Dış kumaşın dış dokusu poliüretan, iç dokusu %80 pamuk %20 elastandır. %100 su geçirmezdir.
Bezlerin sızdırmaz özel kumaşı nanoteknoloji ürünü değildir. Bu nedenle piyasadaki diğer yıkanabilir bebek bezlerine göre daha kısa ömürlü ancak daha sağlıklı ve güvenilirdir. Nanoteknolojinin zararlarını buradaki yazımızdan okuyabilirsiniz.
Nefes alır. Su buharını dışarı atar. Uyuma esnasında oluşan ter kısa zamanda kurur ve temiz, kuru, ferah bir uyku sağlar.
İnce, esnek ve yumuşak membran sayesinde bebeğinizin cildiyle uyumluluk sağlar kalınlık hissini önler.
Uzun ömürlüdür. 90 C sıcaklıkta 100 defa yıkanabilir. 60 derecede ise 150 yıkamaya kadar dayanır. Kullanımı kolaydır. Ütü gerektirmez. Yıkadıktan sonra sererek kurutulmalıdır.

NOT: elimde 20 adet az kullanılmış dış ve ic bez bulunmakta. 0-7 kg , ilk bedendir.ikizlerime üç dört ay kadar kullandik.daha fazla kullanmasi ikizlerde biraz güç olduğu için satıyorum. Adet fiyati 15 tl'dir.
 
Yukarı Alt