Panik atak teşhisi aldım!

gidiyorumkkden

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2019
363
122
Umarım doğru yere açmışımdır ben hep diyordum ya her şeyi kafama takıyorum diye psikoloğuma yeniden gittim panik atağa benziyor dedi mesela çok heyecanlanınca göğsüm daralıyor kalbim sıkışıyor çarpıntım oluyor bunun sebebi buymuş nasıl atlatılır?

gidiyorumkkden

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2019
363
122
Doktora gittiyseniz o söylemiştir nasıl atlatılacağını. Panik atağa benziyor şimdi dışarıya çık mı dedi? Sorunuzun cevabı doktorda.
Ya bana sıkma kendini akışına bırak dedi dışarıya çık hava al dolaş yüzünü asma gencecik kızsın kalbine yazık dedi ben de tamam dedim

maydanozsuyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2019
1.602
2.824
5 senedir panik atağım. Ilac kullanirken süper bırakınca berbat oluyorum. Saldım artık. Daralip bunalip ağlayıp oturuyorum... lanet gibi çöktü tepeme...

idrakyollariiltihabi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2013
4.727
18.046
Ya bana sıkma kendini akışına bırak dedi dışarıya çık hava al dolaş yüzünü asma gencecik kızsın kalbine yazık dedi ben de tamam dedim
Kalbine yazık mı dedi. Panik ataktan şüphelenip "asma yüzünü küçüğüm gençliğine yazık" cümlesine nasıl bağladı. Psikolog olduğuna emin miyiz? Acaba siz illa bir teşhis duymak için ısrarcı olmuş olabilir misiniz?

gidiyorumkkden

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2019
363
122
Kalbine yazık mı dedi. Panik ataktan şüphelenip "asma yüzünü küçüğüm gençliğine yazık" cümlesine nasıl bağladı. Psikolog olduğuna emin miyiz? Acaba siz illa bir teşhis duymak için ısrarcı olmuş olabilir misiniz?
Ya benim psikoloğum nasıl desem terapi yapıyor sadece teşhis koysa bile üzmek için üstünde durmuyor konuşup rahatlatıyor

Duygusuz_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2019
3.210
11.821
Malesef o meret çık dışarı gez demekle geçmiyor , psikiyatriste gidin bence ilaçsız zor , he telkin terapiden memnun olanlarda var tabi .

maydanozsuyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2019
1.602
2.824
Benimki psikolog olduğu için ilaç değiş tavsiye verdi
Panik atak hem biyolojik hem psikolojik bir durum. Psikiyatri ile iş birliği olmaz ise iyileşmeniz çok zor. Hem terapi hem ilaç kombine tedavi olmalısınız. Benim terapi imkanım yok.. sehirde psikolog yok...haliyle ilaclar da beyin kimyasını duzene soksa da düşünce yapısını duzene sokamadigi icin bi işe yaramiyor.

Yukarı Alt