Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Para için yıkılan umutlarım

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve beybisi35 tarafından 4 Ocak 2019 başlatılmıştır.

4 Ocak 2019
    Konu Sahibi : beybisi35
  1. beybisi35

beybisi35 yeşerdi umutlar ❤️ Üye

Ödül Puanları:
    148
    Merhaba ben yaklaşık beş yıl önce tüp bebek tedavisi için özel bir hastaneye başvurdum burada ki bir doktor BizeBüyük vaatlerde tüp bebek tedavisi başladı özel hastane olduğu için oldukça masraflıydı imkanlarımızı zorlayarak tedavimizin sonuna kadar geldik ilk tedavimizde olumsuz sonuçlandı ikinci tedavi birkaç ay ara verdikten sonra tekrar aynı doktorla dondurulmuş embriyolarla başladık oda negatif sonuç verdi doktor bunun açıklamasını bize mantıklı birşekilde yapamadı yani nasip işi bu gibi basit açıklamalarla geçiştirdi Büyük hayal kırıklıkları yaşadık arkasından beş yıl kadar Ara vermek zorunda kaldım maddi Ma’nevi kendimi toparlamam gerekti ve tekrar bu sene Tedaviye başlama kararı aldık ve başka bir doktorla görüşme yaptık eski raporlarımı götürdüm ve bu raporlarda bana tüp bebek yapmadan önce uygulanan rahim filminde Hidrosalpenks diye zehirli bir sıvının bulunduğu yazıyorBu Hidroselpenks sıvısı olduğu sürece de ne normal yolla ne de tüp bebekle kesinlikle gebelik oluşmayacağı kanaatinde detaylı olarak Araştırma yaptım da bana bu tüp bebeği yapan doktorun bile Hidroselpenks hastalığıyla ilgili videolu açıklamasını gördüm kendi ağzıyla söylüyor Hidroselpenks olan hastalarda tüp bebek kesinlikle tutmayacağını önce onun tedavi edilmesi gerektiğini ama bana kendisi iki kere tüp bebek yaptı iki kere de olumsuz sonuçlandı hem benim param gitti hem de umutlarım gitti ben şimdi bu doktora ne yapabilirim ben bu doktordan nasıl hesap sorabilirim ben bu doktordan nasıl sinirimi alabilirim çok çok sinirliyim bu konuda Dava açsam nasıl açarım nereye giderim bilen biri lütfen yönlendirsin yanına kalmasın başkalarının umutlarıda yıkılmasın :stop: