• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Parfümlerinizi nereden alırsınız?

Okyanus999

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2020
5
9
Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum. Bende parfüm almak istiyorum fakat her yerde orjinal parfüm olmayabiliyor. Acaba siz parfumlerinizi nereden temin ediyorsunuz? Veya şurdan aldım ama pişmanım diyebileceğiniz mağaza var mı ? Birde parfüm alınca hangi mağazalar sample numune hediye veriyor ? Bazı arkdaşlarım sephora veriyor dedi boyner den vermiyorlar dedi ama boynerin int sitesinde baya indirim oluyor arada. Birde ikinci el giyim sitelerinde bildiginiz parfüm sample leri satılıyor mağaza da verilmiyor çok saçma... yeni markaları denemeyi seviyorum. Sizin de önerilerinizi bekliyorum. Bu arada Bursa da yaşıyorum burdan aldığınız yer varsa önerilerinizi bekliyorum😄

umutluyum_2706

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2018
945
602
Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum. Bende parfüm almak istiyorum fakat her yerde orjinal parfüm olmayabiliyor. Acaba siz parfumlerinizi nereden temin ediyorsunuz? Veya şurdan aldım ama pişmanım diyebileceğiniz mağaza var mı ? Birde parfüm alınca hangi mağazalar sample numune hediye veriyor ? Bazı arkdaşlarım sephora veriyor dedi boyner den vermiyorlar dedi ama boynerin int sitesinde baya indirim oluyor arada. Birde ikinci el giyim sitelerinde bildiginiz parfüm sample leri satılıyor mağaza da verilmiyor çok saçma... yeni markaları denemeyi seviyorum. Sizin de önerilerinizi bekliyorum. Bu arada Bursa da yaşıyorum burdan aldığınız yer varsa önerilerinizi bekliyorum😄
Ben direk hepsi buradadan aliyorum ucuz ve orjinal oluyor. Saticisi hepsiburada olanlari seciyorum. Yada indirimi takip edip gratis whatsons falan oralardan aliyorum.

Paresilaaa

Olan bütün olumsuzluklara rağmen yarın yeni birgün
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2020
784
983
Ben netten alıyorum. Aldığım yerin Bakırköy de de mağazası var. İnstagramda da çok reklamı dönüyor. Eşime de ordan aldım. Ve çok memnunum
Mesela Good Girl almıştım. İş yerinde koridordan kokuyu alıp yanıma gelmişlerdi halbuki bir fıs sıkmıştım :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

guldeniz15

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2019
6
3
Ben de hepsiburada'dan parfüm alıyor musunuz ya da hangi siteden alıyorsunuz diye üye olmuştum, konuyu gördüm.
Takipteyim.

guldeniz15

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2019
6
3
Ben netten alıyorum. Aldığım yerin Bakırköy de de mağazası var. İnstagramda da çok reklamı dönüyor. Eşime de ordan aldım. Ve çok memnunum
Mesela Good Girl almıştım. İş yerinde koridordan kokuyu alıp yanıma gelmişlerdi halbuki bir fıs sıkmıştım :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
hangi site

Yukarı Alt