Parmağımda bir morluk oluştu!!(Resimli)

BabyFace

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba hanımlar benim yaklaşık bir ay once sıkan bi ayakkabı giymemden dolayı ayak baş parmağımda bi morluk oluştu :KK43: bir aydır geçmedi ve berbat gorunmuo :KK43: lütfen yardım ediiin bu morluğu nası geçirebilirim bilen biri varsa :KK43:

E

EU3

Ziyaretçi
cnm. geçmişolsun..eşimin el parmağı bi yerde sıkşıtığı için tırnağı morarmıştı ve yaklaşık 2aydır uzayark en uca geldi ve kendi kendine atmaya başladı acaba senin de öyle bişimi ?

tremo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba hanımlar benim yaklaşık bir ay once sıkan bi ayakkabı giymemden dolayı ayak baş parmağımda bi morluk oluştu :KK43: bir aydır geçmedi ve berbat gorunmuo :KK43: lütfen yardım ediiin bu morluğu nası geçirebilirim bilen biri varsa :KK43:

cnm aynısı oldu yalnız benim ki braz daha uçtaydı ayakkabımın parmak uçlarımı çok sıktığı bi gün sonrasında 2 baş parmağımda böyleydi.. tırnaklarım uzadı uzadıı ve en sonunda yaklaşık bir sene sonra bunları tırnağımın dibinden toz temizler gibi temizledim pıhtılaşmış kan hücreleri artık bi toza dönüşmüşlerdi ama seninki biraz daha dipte 2 sene fln alabilir fisfisfis hiiç takma boşverrr...en azından bi kan olduğu belli benim ki tırnaklarımın kenarını temizlememiş gibi duruodu çıplak ayak gezemedm:bbo:

Afro

minik prensesıyım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım aynısı aynı yerde bendede oldu sıkan ayakabıdan dr a gıttım kan toplamıs dedı 7 8 ay sonra gectı

semacetin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Aynısın küçüğü bendede var. Ama tırnak batmam yok geçer diye bekliyorum

BabyFace

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Evet benimkide acımıo hiç inş dediğiniz gibi uzar giderr ya çok kötü görünüo