1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
 2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
 3. Notu Gizle

Pars Narkoterör -Show Tv

Konusu 'TV Salonu' forumundadır ve Emez tarafından 21 Ocak 2008 başlatılmıştır.

  21 Ocak 2008
  Konu Sahibi : Emez
 1. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  [​IMG]

  OYUNCULAR
  İBRAHİM ÇELİKOL-ŞAMİL
  LEYLA BİLGİNEL KÖMÜRCÜ-İRANLI SÜREYYA
  SEDA BAKAN-ZÜLÜF
  RANA CABBAR-SEYİT
  ATTİLA OLGAÇ-ZEBARİ
  OSMAN SOYKUT-HAYDAR
  ERDAL CİNDORUK-MÜDÜR ZİYA
  HÜSEYİN SOYSALAN-VAHİT SEYRAN
  EROL ALPSOYKAN-HINCAL ATAK
  GÜRHAN ELMALIOĞLU-SELÇUK BATURAY
  MURAT ERGÜN-NEZİR
  MÜGE ULUSOY-MİNEL
  OĞUZ GALELİ-MERT KARACABEY
  NİDA ŞAFAK-ASENA
  SERVER MUTLU-ÇAVUŞ
  YAŞAR ÖZDEMİR-RINDİ
  ŞAHİKA KOLDEMİR-SİNEM
  EROL BABAOĞLU-BARUDİ KASIM ​  İstanbul Narkotik başkomiseri Şamil Baturay, katıldığı rutin bir operasyonda, Türkiye'de kurulan yeni bir uyuşturucu şebekesine ait delillere rastlar. Narkotikte birlikte çalıştığı nişanlısı Zülüf ile birlikte Van'a aile ziyaretine gittiğinde ise, kendisini uyuşturucu baronlarının tam ortasında bulur.

  Şamil ile Zülüf'ün aşkı, Şamil'in abisinin uyuşturucuyla ilgili bir operasyonda şehit edilmesiyle daha da imkansız bir hâl alır. Abisinin kaybıyla hayata küsen Şamil, elde ettiği bazı ipuçlarıyla tekrar harekete geçer ve intikam için uyuşturucu baronlarının peşine düşer.

  Afganistan'dan İran'a, Van'dan Berlin'e kadar uzanan yeni bir "toz hattının" kurulmak üzere olduğunu keşfeden Şamil, zorlu bir mücadeleye girişir. Bu toz hattının terör örgütleriyle bağı olduğunu ve uyuşturucudan kazanılan paranın terörü finanse ettiğini anlayan Şamil'in verdiği mücadele, kişisel bir gayret olmaktan da çıkarak, vatan için verilen bir mücadeleye dönüşür.

  Bu savaşın kazanılmasını sağlayacak en önemli ipuçları ise, Şamil'in aşkı Zülüf'de gizlidir.
   
 2. 21 Ocak 2008
  Konu Sahibi : Emez
 3. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Ortadoğu’daki terör örgütleri, büyük devletlerin çıkarları için açılacak savaş ihalelerini paylaştı. Resmi yollarla finanse edilemeyen bu örgütler, örtülü uyuşturucu paralarıyla besleniyor. Terörün merkez bankasında geçer tek para, uyuşturucu...

  Bu büyük resmi ancak kıyısından görebilen İstanbul Narkotik Başkomiseri Şamil Baturay, üstlendiği bir operasyonda, farkında olmadan, Türkiye üzerinde kurulan büyük oyunun tam ortasına düştü. Uyuşturucu parasıyla terör faaliyetlerini ve örgütlerini destekleyen uyuşturucu ağaları ise, Şamil Baturay’ın yollarına çıkacağından haberdar değiller.

  Şamil öyle bir kız sevdi ki... Uyuşturucu ticareti yapan bir ailenin kızını... Zülüf’ü.
  İstanbul Narkotik’te çalışmasına rağmen, Zülüf’ün bile, ailesinin uyuşturucu ticareti yaptığından haberi yok. Onun tek arzusu, bir an önce Şamil’le evlenebilmek.

  Afyon eken, ölüm biçer. Araya kan girecek... Oysa ne Şamil’in, ne de Zülüf’ün bu durumdan haberi yok.

  Olan biteni gören gözler ise, zifiri karanlıkta bile gören gözler... O gözler, Pars’ın gözleri.

  Narkotik ile uyuşturucu bağlantısını çökertmeye yemin etmiş vatanseverlerin, zorlu mücadelesi Pars Narkoterör’de...


  21 Ocak 2008 Pazartesi Saat : 20.00

  alıntıdır
   
 4. 4 Şubat 2008
  Konu Sahibi : Emez
 5. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Mehdi adını da malını da kurtarmaya kararlı.. Binbaşı Selçuk’un sonunu getirecek emri verir... Süreya kartal gözleriyle pusuda..

  Selçuk görevine ve vatanına bağlılığını bir kez daha gösterir. Selçuk’un sadakati vatansız uyuşturucu tüccarlarına set çeker.

  Şamil ve Zülüf’ün arasına kan girdi; Zülüf’ün topraklarında, Şamil’in ağabeyi can veriyor. Zülüf ne yapacağını bilmez halde müstakbel ailesinin acısına şahit oluyor; Şamil’in, Nazan’ın, Sinem’in..

  Şamil büyük bir hırsla amansız mücadeleye girişecek… Ağabeyinin katillerinin ipuçları Afganistan’dan Berlin’e uzanan toz hattında…

  İstanbul’da ağalar meclisi Mehdi’yi kabul etmeye hazırlanırken, Şamil, bir Pars olmanın anlamını kavramaya çok yakın…


  04 Şubat 2007 Pazartesi
  alıntıdır.
   
 6. 16 Şubat 2008
  Konu Sahibi : Emez
 7. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Oyun iyice karmaşık bir hal alıyor. Eşref, Süreya ile Şamil’in namlusunun tam ortasında… İhanet bu kez Şamil’in yanıbaşında. Çaresiz kaldığını hissetse de beklenmedik bir ipucu Şamil’in yolunu aydınlatıyor. Katiller, avlarının peşinden giderken, ayak izlerini bırakıyor.

  Mehdi meclise ilk adımını atıyor. Ülkeyi saran ihanetin diğer aktörleriyle yan yana… Meclise girer girmez kavgayı da başlatıyor. Mehdi’nin verdiği hediye gizlediği tehlikeyi örtmek için bir kılıf.

  Şamil Barudi’yi kullanarak neler yapabileceğini planlarken, Vahit Seyran sahne alıyor. Vahit’in emri, Şamil ve Zülüf’ün arasına set çekmek için kurulmuş haince bir plan…

  Pars olmak, Şamil’in kaderini belirleyecek bir karar. Şamil yeniden Pars’la karşı karşıya, ama bu kez daha yakın, nefesini duyuracak kadar.


  18 Şubat 2008 Pazartesi Saat :20.00

  alıntıdır