patates dilimleyici

visneesuyu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
arkadaşlar nişanlım patates kızartmasını çok seviyor.
ama elma dilimi değil, parmak (cips) istiyor.
acaba aşağıdaki ürün nasıldır, kullanan var mı, pratik bir şeye benziyor.
almak istiyorum ama, işe yaramayacaksa kenarda boşa dursun istemem.

fikir veririseniz çok sevinirim:92:

Eklentiler

Son düzenleme:

_eZeL_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
arkadaşlar nişanlım patates kızartmasını çok seviyor.
ama elma dilimi değil, parmak (cips) istiyor.
acaba aşağıdaki ürün nasıldır, kullanan var mı, pratik bir şeye benziyor.
almak istiyorum ama, işe yaramayacaksa kenarda boşa dursun istemem.

fikir veririseniz çok sevinirim:92:
aynısından bende var bime gelmişti babam ordan almıştı çeyizime koymuştu evleneli o kadar zaman oldu ama açıkçası hiç denemedim tahtada doğramaya alışınca hatırlamıyorum bile varlığını ama kullanışlı gibi görünüyor sağlam bişey kolayca dilimler bak iyi aklıma getirdin bende ortalığa çıkarayımda kullanayım
ama evlilikte eğer çalışıyorsan bir zaman sonra hazır dilimlenmiş patates almaya başlıyorsun açıkçası ben öyleyim benim eşimde çok sever patatesi kendisi alıyor dondurulmuş dilimlenmiş patatesleri artık :97:

miss_curious

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.906
ben patateslerimi bununla dogruyorum,kesinlikle al bence...Soyuyosun patatesi ve bir cirpida dogruyosun..İyi ki almisim diyorum simdi..

yesildiyar

Babasının Markvelası
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Benim çalıştıgım kurumda aşçımız patates kızartmasını bununla yapıyor güzel dogruyor ama cok ınce dogruyor

visneesuyu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
aynısından bende var bime gelmişti babam ordan almıştı çeyizime koymuştu evleneli o kadar zaman oldu ama açıkçası hiç denemedim tahtada doğramaya alışınca hatırlamıyorum bile varlığını ama kullanışlı gibi görünüyor sağlam bişey kolayca dilimler bak iyi aklıma getirdin bende ortalığa çıkarayımda kullanayım
ama evlilikte eğer çalışıyorsan bir zaman sonra hazır dilimlenmiş patates almaya başlıyorsun açıkçası ben öyleyim benim eşimde çok sever patatesi kendisi alıyor dondurulmuş dilimlenmiş patatesleri artık :97:
sana katılıyorum aslında, hazırlar çok daha pratik ama, hani insan yeni evlenince her şeyi en güzel kendi yapmak isterya (öyle olur dimi:KK9:), pazar kahvaltılarında falan kullanmak için istiyorum.

MaviEge

DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
vall canım ben de heves ettim aldım , daha iki kere kullandım . kaldırdım, kullanmıyorum kaç zamandır.

nefesim

LR health and beauty iş ortağı
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
kullanışlı bişeye benziyor..bende görürsem alıcam...

Yukarı Alt