Pazar Günü Büyük GÜN!!!!

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kızlar şimdi dr.dan geldim pazar günü sabah 8:30da doğuma giricem allah kısmet ederse dualarınızı eksik etmeyin benim için ve bebişim için.darısı tüm ağustos annelerinin başına:))

E

EU3

Ziyaretçi
canım hadi gözünaydın inş kolay bi dogum olur ve saglıkla bebişine kavuşursun. bende 11.08 de yatacagım 12.08 de dogumum olacak(tabi kızım o güne kadar acele edip erken gelmezse..) günler geçmek bilmioo .......

yigitnil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
69
allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin.inşallah hepimiz sağlıcakla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız.

Diloxsxum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
allah yardımcınız olsun
kolay gelsın arkadaşım hayıslısı ıle bebegını al kucagına ınsalllahh

serenat

İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım allah yardımcın olsunn inşllah kolaylıkla atlatır ve saglıklı bir şekilde bebişini kucagına alırsın.

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ii dilekleriniz için çok teşekkürler unvere canım ne yaşadıını biliyorum ama hayırlısıyla bebişlere kavuşacağız ..

mervezeynepnur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Allah kolay doğum nasip etsin inşallah, bebeğin ve sen kolayca kurtulursunuz inşallah. Allah yardımcınız olsun..

nil1299

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım ins dogumun kolay olur ve guzel gecer allah analı babalı buyutsun benım dogumumda yarın sabah ins dualrınızı beklerım

seherb

Benim Küçük Beylerim.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım inş. saglıcakla kurutlursn bebişinle ..inş.. darısı bizlere olur. allahım yardımcın olsun canım:)

ecenas

Canım Kızım _EceNas_
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Allah yardımcın olsun,sağlıklı bi şekilde dön sende canım

Yukarı Alt