Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

pazar günümü zehir ettin kayınvalide....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve balkupuu tarafından 16 Eylül 2018 başlatılmıştır.

16 Eylül 2018
    Konu Sahibi : balkupuu
  1. balkupuu

balkupuu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Herkese iyi hafta sonları...
    Ben kayınvalidemle aynı apartmanda, kesemiz bir..
    Evimiz yazın ciddi anlamda sıcak oluyor. Nefes alamıyoruz öyle sıcak. Bende eşime yaz bitiyor, klima taktır diye diye aldırdım. Benim için değil bebeklerimizi düşündük. Yazın bir nebze serin olsun, kışın ısınırlar vs diye.. kayınvalide duyunca çok bozuldu. Eşime dedim ki söyledin mi klimayı? Evet dedi, bu evede neden almadın demiş. Hıı dedim surat ondan beş karış..mutfaktaydı sanırım duymus olabilir.ama ben sana ne yaptım? Ben mi alıyorum, para benim cebimden mi çıkıyor? Ben ne yapabilirim. Yüzüme bakmıyor, ben sana ne yaptım dedim? Cvp vermıyor. Sinirli sinirleri bişeyleri yerleştiriyor.Yahu oğluna ben bebeklerım için zor aldırdım sana nasıl aldırayım? Sende söyle kocana! Her iki eve de alalım desem eşim zaten bin dereden su getirerek aldı bu sefer hiç almayacaktı. Evet kesemiz bir adaletsizlik var canım çok sıkılıyor inanın.. ama para benım elimde değil ki ben ne yapabilirim.. madem klima gibi bir isteğin vardı bundan önce bari dile getirseydın, oğlum taktıralım bebekler için vs deseydın.. ama ben taktırınca olaylar olaylar.. çok bunaldım kızlar zaten iki bebekle hayat mücadelesi veriyorum bir de valide..Sizinde görüşlerinizi almak istedim... klimayı taktırmaktaki tek amacımız bebeklerimizdi bu arada.. kışın daha sıcak olur evimiz diye.. ben şimdi nasıl davranmalıyım

Son düzenleme: 17 Eylül 2018
    pinkhouselife bunu beğendi.
  2. 16 Eylül 2018
  3. Tatlidilli99

Tatlidilli99 O bir mayıs annesi istanbulun güzeli Üye

Ödül Puanları:
    18
    Size bir sey bıle dememiş sadece surat asmış abartmayın lütfen.

Feel Good Inc, coffeex, Minel00 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. 16 Eylül 2018
  5. balkupuu

balkupuu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Kimseye bir şey demiyor. Nasıl abartmıyım? Surat beş karış, sinirlenmiş garip garip hareketler yapıyor? Anne ben sana ne yaptım neden böyle davranıyosun bana diyorum beni tersliyor. Ne yapmamı beklıyosunuz?

simla0 bunu beğendi.
  6. 16 Eylül 2018
  7. Tatlidilli99

Ödül Puanları:
    18
    Ben olsam görmezden gelirdim. Ya da eşim görsün isterdim.

Feel Good Inc, coffeex, girlinred ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  8. 16 Eylül 2018
  9. balkupuu

balkupuu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    O zaten bir pazar günüm var onuda böyle yapıyosun diye çıkıştı. Yani tam ifade edemiyorum böyle sinirli bişey söyluyosun banane diyor tersliyor. Oğluna yapsın bana neden yapıyor? Yumurta haşlayalım mı diyorum cvp vermıyor. Sorun şu o evede alınmadı haklı sinirlenince tepkisini böyle gösterir. Ama bana yapmaaa

10. 16 Eylül 2018
  11. Tatlidilli99

Ödül Puanları:
    18
    Konuşmamasından ve sizi anlamamasımdan dolayı bu kadar gerildıyseniz güzel bir sekılde konuşmak da iyi olur.
    Bazen safa yatmak gerek.
    Anneciğim bir şeye uzulmüş gibisin anlatırsan dinlerim de diyebilirsin.
    Ama siz direk hesap sorar gibi ne hakla bana surat asarsın der gibi konuşmussun . Bu sızı de cok mutsuz eder.

12. 16 Eylül 2018
  13. COLIN

COLIN Guru Pro Üye

Ödül Puanları:
    463
    Koca koca insanlarsiniz neden keseniz bir?

Feel Good Inc, Goha, NeverOne ve diğer 17 kişi bunu beğendi.
  14. 16 Eylül 2018
  15. Janet Jak Esim

Janet Jak Esim Durme, durme querido hijico ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    353
    Valla o nasıl davranıyorsa ben de öyle davranır umursamazdım. Siz umursadıkça her olayda böyle yapar. Umursamayın ve klimanın keyfini çıkarın derim :KK66:

girlinred, Zehrahazal, Holder ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  16. 16 Eylül 2018
  17. balkupuu

balkupuu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Hayır asla hesap sorar gibi demddim. Oğluna tepkili surat asıyor, bana neden böyle yapıyosun ben sana ne yaptım dedim. Gayet kısık sakin bir sesle söyledim. Kaldı ki ona hak verıyorum orayada alınmalı ama benim elimden gelen birşey yok ve bunun farkında. Oğluna sinirlendi benden cıkarıyor ben buna kızıyorum

18. 16 Eylül 2018
  19. balkupuu

balkupuu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Eşim babasıyla ortak çalışıyor bir mağazadan geliyor gelirimiz

Eses07 bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.