Pco'lular müjdemi isterim!!

cucu-pete

Sana Emanetiz Rabbim...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
polikistik over sendromu olan arkadaslarim müjdemi isterimmm.....
belkide duymussunuzdur ama aradim taradim konu basligini bulamadim.dün babacim aradi sagolsun,aksam tvde bi profesörün konusmasini dinlemis,normalde babam hayatta böyle seylere inanmazda yapmazda...her neyse...
kirmizi sogani sumakla,dikkatinizi cekiyorum bildigimiz SUMAKla,iyice karistirip 1 ay boyunca her gün yiyecekmisiz...salatalarada mümkün oldugunca sumakli yapacakmisiz.bir tatli kasigi yetiyormus diyor...polikistik over sendromunun ve tüm adet düzensizliklerinin kesin cözümü Allah tarafindan bize verilmis diyormus adam.
ben deneyecegim valla,bakalim ne olcak...mutlaka haber veririm kizlar,zaten yaklasik 1 ay sonra kontrolüm var o zaman ortaya cikar...
sizleri cok seviyorummmm öpüldünüz...a.s.

sherxix lady1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
slm canım bende pkoyum bende denıcem baska sansımız yok galıba denemekten baska kesın cozumu yok cunku tesekkurler

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
sumak sogan bir de kiyilmis maydonoz. guzelce karistirilir. boyle etleri de kizartirsin. ekmegin arasina biraz et biraz sogan salatasi.

bayilirim ben yaaaaaaaaaaaa...

sherxix lady1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
dalag gecmeyın lutfen ınsanlar hastalıklarına bır faydası olumu dıye derman arıyo cok ayıp

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
belkide duymussunuzdur ama aradim taradim konu basligini bulamadim.dün babacim aradi sagolsun,aksam tvde bi profesörün konusmasini dinlemis,normalde babam hayatta böyle seylere inanmazda yapmazda...her neyse...
kirmizi sogani sumakla,dikkatinizi cekiyorum bildigimiz SUMAKla,iyice karistirip 1 ay boyunca her gün yiyecekmisiz...salatalarada mümkün oldugunca sumakli yapacakmisiz.bir tatli kasigi yetiyormus diyor...polikistik over sendromunun ve tüm adet düzensizliklerinin kesin cözümü Allah tarafindan bize verilmis diyormus adam.
ben deneyecegim valla,bakalim ne olcak...mutlaka haber veririm kizlar,zaten yaklasik 1 ay sonra kontrolüm var o zaman ortaya cikar...
Cnm peki bu sumak kistlerimi yok ediyor yoksa yumurtalıklarımı canlandırıyor yani direk yaptığı etki neymiş,banada dr'um pkolusun diyo ama hiçbir bilinen belirtisini yaşamıyorum tüylenme,kilo gibi..

kendi kendine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0

Kız buldum seni ne zamandır görüşemiyoruz yaww...:1hug:

İnşAllah faydasını görürsün tatlım...

nursist

PAMUK PRENSİM...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
sumak ne ya kırmızı soğanı nası yicekmişiz çiğ çiğmi hergünmü anlamadım ben tam yazarmısınız şunu kıslar

Winston

EGE & ECE
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
yahu çiğ soğanda iğrenç kokuyo helede bu sıcakda.yok ya kışın başlayayım ben bari hem içimi ısıtsın soğanın acısı:)) hemde siz deneye koyun bakalm

Karxixnca Kxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
sogan zaten pcos luların tek ilacı ben şuna çok inanırım vücut neye ihtiyacı varsa onu ister ben kilo alıp pcocum azdıgı zaman lar acayip sogan canım ister evet kokuyor ama lezzetli

cucu-pete

Sana Emanetiz Rabbim...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
simdi hepinizin sorusunu tek baslikta cevaplayayim sekerler...
canim sumak direk yumurtaliklara etki eden bir bitkiymis,polisiktikoveri en aza indirip yok ettigine göre dolayisiyla yumurtaliklarida canlandiriyor diye düsünüyorum.
sumak nedir?Antepfıstığıgillerden, sıcak bölgelerde yetişen, kabuğu hekimlikte, yaprakları dericilikte kullanılan bir ağaç, somak (Rhus coriafia).
Bu ağacın, ekşilik vermek için dövülerek yemeklere katılan mercimeğe benzeyen meyvesi...
görünüs olarak kirmizi cekilmis biberede benziyor ama epey eksi bir bitki canim...marketlerde bile bulabilirsin..
ikiside günlük hayatta severek yedigimiz seyler zaten.denesek bisey kkaybetmeyiz...

Yukarı Alt