• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Perhiz Yapmadan Kilo Vermek İçin Bulduğum Numara...

bayanfit

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2013
29
1
Bende yiyerek zayıflama ile ilgili bir e-kitap almıştım 2014 senesinde ve şimdi baktım hala satışta. Eminim sizde benim gibi faydasını görürsünüz. Tavsiye ederim bir bakın isterseniz. >

Son düzenleyen: Moderatör:

safi.naz

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
1.884
3.770
Konuyu nerden buldum şimdi onu da unuttum ama ablam, eşi ve çocuklarının biri hariç yemekleri çok çiğneyerek yerler ve sinir bozucu bir şekilde zayıflar ve evet çiğnemeden yiyen çocuk teyzesi gibi dombili
:KK14:

miumao

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2015
3.168
3.378
Asla uzun uzun çiğneyerek yemek yiyemedim. Hatta yeterinde yumuşaksa çiğnemeden löp mideye gönderirim. Ben çareyi yiyeceklerimi ufak porsiyonlamakta buldum çareyi.

msgwenpool

Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
101
156
Benim teyzelerimden biri o kadar ağır yemek terki sofradan en son hep o kalkar. 3 doğum yapmasına rağmen hala dal gibi kendisi. Gerçekten bunun işe yaradığına inanlardanım fakat bir türlü beceremiyorum var mı acaba bir püf noktası?

demet_41_mom

ÜZGÜN
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2020
25
37
Ben yeni buldum ama konu 10 sene önce açılmış. Bu yöntemi deneyerek başarılı olmuş kişiler var mı merak ettim. Yorum yazarsanız sevinirim.

anneelif20

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2020
21
23
Ben yeni buldum ama konu 10 sene önce açılmış. Bu yöntemi deneyerek başarılı olmuş kişiler var mı merak ettim. Yorum yazarsanız sevinirim.
Ben çocukluğumdan beri yavaş yerim, annem hep kızardı ama şimdi ben kazanıyorum :) Kilo sorunum olmadı, az da yemiyorum ama sanırım yavaş yemenin faydaları var.

Yukarı Alt