Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Pestolu makarna

Konusu 'Makarnalar' forumundadır ve Selenais tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Selenais
  1. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Ödül Puanları:
    148
    Pesto italyan bir sos, sarımsak, çam fıstığı, fesleğen yaprakları, parmesan peyniri ve zeytinyağıyla hazırlanan bir tür sostur. koyudur ve bulamaç kıvamındadır.

1.paket makarna

2-3kasik pesto sosu

2 dis sarmisak

2corba kasigi limon suyu

taze ögutulmus karabiber

4 yemek kasigi mayonez

2 kase yogurt

makarna bol suda haslanir (tuz eklenir ayrica )

yogurt, mayonez, pesto sosu, sarmisak, limon ve karabiber karistirilir

makarna haslaninca biraz soguduktan sonra sosla karistirilip service yapilir.

ben bayiliyorum bu makarnaya, her yiyende bayiliyo=)
    Umarim begenirsiniz

Son düzenleme: 21 Ağustos 2008
  2. 19 Ocak 2009
  3. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Ödül Puanları:
    148
    bır kez denedım ama esım pek sevmedı.alısık oldugumuz bır sos olmadıgı ıcın sanırım

4. 19 Ağustos 2009
  5. Poison

Poison tarçınlı kek =) Üye

Ödül Puanları:
    108
    pesto sosta mayonez olmaz, yoğurt da süzme olmalıdır. ağır bi sostur az kullanılrsa çok lezzetli olur...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.