Philips Azur ' un hangi modelini kullanıyorsunuz?

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Philips azur ütü alıcam ama sizin tavsiyelerinizi bekliyorum,ütü modelinizi yazarsanız dualarımda olacaksınız.:109:

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Kızlar çoğunuz philips azur ütü kullanıyordur,lütfen memnunsanız modelini yazın çok ihtiyacım var ütüye,eskisi bozuldu,tecrübelere dayanarak alıcam,sokağa atcak param yok.

PratikHanim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben varım dualarında olmak isteyen :))

benimki azur ionik. koduna baktım gc4870miş.
yakın zamanda aldım. çok çok memnunum. önceki ütüyle boşuna uğraşıyomuşum.
buharı o kadar güçlü kki çift katları bile hemen düzeltiyor.
ayrıca kızımın bakıcısı da çok beğendi. kendi kızı evlenecek yakında,çeyizine almaya karar verdi.
gönül rahatlığıyla alabilirsin canım.

asiyegngr

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
gc 4850 -4860 veya 4870 bütçene hangisi uyarsa onu al tatlım ama bu üçü seni kesinlikle pişman etmez. Eğer aldıysanda ütü ısınmadan suyunu koyma ve işin bitince içinde su bırakma. ısınmadan suyunu koyarsan ssu akıtabilir ve içinde su burakırsan kireç oluyor BİLGİNİZE:)

bayanyolcu

KeYFi GııCııRR...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende tam aynı baslıkta konu acmaya karar vermiştimki zaten acıldıgını gördüm.. ama gördüğüm kadarıyla cok fazla cevap gelmedi. bende simdi azur almaya karar verdim ama hangi modelini alacagımı bilemiyorum.. sen aldıysan hangi modelini aldın ve memnun musun arkadaşım???

figen1903

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Sevgili kk üyeleri sizleri çok seviyorum.İnanın bunu kalpten söylüyorum .Bende ütü alacaktım ve kafayı yemek üzereyken melekler gibi imdadıma yetiştiniz.Çok yaşayın emi...:KK3:

gizemliprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Philips azur serisinin ütüsünü almaya karar verdim. Fakat o kadar çok modeli var ki kararsız kaldım. 4850-4860-4870 en çok tavsiye edilenler olmuş. 4845/15 ve 4845/22 nasıl? Bir de 44 lü ve 49 lu modeller var. Bunların hepsi azur. Tavsiyeniz hangisi olur?

Gulcin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
eee arkadaşlar sonuç ne oldu hadi lütfen deneyiminizi yazın

Yukarı Alt