Philips Azur ' un hangi modelini kullanıyorsunuz?

beren660

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben en son modelini kullanıyorum hiç tavsiye etmem buhar kısmına kaynar su koyduğum halde kıreçleme yaptı ütülerken krec veriyo 250 ye alıp daha 1 sene kullanmadığım ütü tefal dan caymayın arkadaşımm ben pişmanım he memnun olanlar var. ben hiç değilim.burda binbir övgüyle almıştım benide biri uyardı ama dinlemedim. gerçekten memnun kalmadım.ablamın 2 yıllık tefali benim azurdan kat kat iyi ütüleme gücü evet çok iyi ama kreçleme vss oluyo

Son düzenleme:

derya_gezgin

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
PHİLİPS İN EN İYİ ÜTÜLERİNDEN BİRİ GC 4870/22 MODELİ GERÇEKTEN KAZANLI ÜTÜLERİ KADAR ŞOK BUHAR GÜCÜ VAR.
İyonik Derin Buhar Özellikli olduğundan kumaşların üstünde kayıyor resmen. Zor kırışıklıklar sanıyede düzeliyor.
Ben şık tasarımına vuruldum aldım çok memnunum siyahlarım parlamıyor arTIK:KK76:

Bilinmez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
philips azurun yeni modellerini tavsiye etmiyorum arkadaşlar ben yıllardır maşaallah sübhanallah tebarekeallah philips azur PRECISE 4320 Kullanıyorum geyet memnunum ama yeni modelleri çok kötüymüş kendi sitesindeki yorumlardanda görebilirsiniz alacaklar varsa benim kullandıgım seriyi tavsiye ederim eski model ama performans mükemmel

evlicocuklueda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
philips azur gc4870/22 kullanıyorum tüm eşyalarımı alırken çok araştırdım bunuda çok araştırdım aldım memnunum ben tavsiye ederim.

Helena

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.629
4850-4860-4870
kızlar bunlardan hangisi en son çıkan oluyor
bana 4870 önerdiler fakat onda bir de " / " işaretiyle 2 ya da 22 yazıyor yani. 4870/22 yazıyor. acaba 4870 in başka türleride mi var.

fiyatlar ne kadar aşağı yukarı ben 299 tl ye bir mağazada buldum. acaba daha uyguna bulur muyum bilemedim. internetten almak istemiyorum.

Yukarı Alt