Philips Lumea Tecrübesi Olanlar...

greyokyanus

All İzz Well...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
810
Merhaba kızlar,

Ben de bu makinadan almaya karar verdim. Ama bir takım sorularım var. Daha önce kullanan ve tecrübe sahibi olanlar cevaplayabilirse çok sevinirim.

Öncelikle daha önce kollarıma lazer yaptırmak istedim ama gittiğim 2 lazer merkezinde de olmaz dediler, çok ince görmez aksine artabilir biz yapamayız cevabını aldım. Bu makina kollarımdaki tüyleri görür mü ? Beyaz tenliyim kollarımdaki tüyler açık renk.

Bunun dışında kullanmadan önce mutlaka jilet mi kullanmamız gerekiyor ? Ben daha önce koluma koltuk altıma jilet hiç sürmedim, jilet şart mı ?

Benim beklediğim, pürüzsüz olsun, uzun gitsin ve tabii aşırı acı çekmeyeyim. Tamamen bitmeyeceğini biliyorum, ama %80 azalma bile bence iyi.

WOLFROG

BOŞAN BENCE
Pro Üye
Emoji Skoru
35.573
Bununla ilgili uzun bir konum var. Bir incele istersen.

Tüyler açık renkse görmez, jilet evet şart, düzenli kullanırsanız %100 bile azalır.

cikom

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.323
Merhaba kızlar,

Ben de bu makinadan almaya karar verdim. Ama bir takım sorularım var. Daha önce kullanan ve tecrübe sahibi olanlar cevaplayabilirse çok sevinirim.

Öncelikle daha önce kollarıma lazer yaptırmak istedim ama gittiğim 2 lazer merkezinde de olmaz dediler, çok ince görmez aksine artabilir biz yapamayız cevabını aldım. Bu makina kollarımdaki tüyleri görür mü ? Beyaz tenliyim kollarımdaki tüyler açık renk.

Bunun dışında kullanmadan önce mutlaka jilet mi kullanmamız gerekiyor ? Ben daha önce koluma koltuk altıma jilet hiç sürmedim, jilet şart mı ?

Benim beklediğim, pürüzsüz olsun, uzun gitsin ve tabii aşırı acı çekmeyeyim. Tamamen bitmeyeceğini biliyorum, ama %80 azalma bile bence iyi.
Avm de anlatılan ların etkisi ile aldım aldıktan sonra araştırdım ve hiç açmadan iade ettim.

Uyuyan ayva tüğlerini uyandırma özelliği yetti bana. Bu yuzden uzman kisilerin yapması gerekiyor diye düşünüyorum. Açık renkli tuğ leri görmez. Maddi durum el veriyor ise igeli epilasyon a gidin.

kimbocia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
677
3 aydir duzensiz ve jiletsiz kullaniyorum. Ona ragmen memnunum. Bacaklarima bilet jilet vurmadim kaldi ki kollarima asla vurmam. Tuyler yandikca kokuyor ama jiletlemekten iyidir. Buna ragmen %60 azaldi diyebilirim.
Not: birakirsan eski haline geliyor sadece bu da normal diye dusunuyorum

greyokyanus

All İzz Well...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
810
Avm de anlatılan ların etkisi ile aldım aldıktan sonra araştırdım ve hiç açmadan iade ettim.

Uyuyan ayva tüğlerini uyandırma özelliği yetti bana. Bu yuzden uzman kisilerin yapması gerekiyor diye düşünüyorum. Açık renkli tuğ leri görmez. Maddi durum el veriyor ise igeli epilasyon a gidin.

Ben yüzümde kullanmayı düşünmüyorum zaten, o riski almam. Philips Lumea için yazılan yorumların %80'i çok tatmin edici ve açıkçası genel düşününce de çok mantıksız değil. Ben mahremiyet açısından bunu tercih ediyorum.

denizden gelen esinti

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.889
Merhaba kızlar,

canım 2 hafta oldu alalı lumyayı.benim kol hariç tm vücut lazerli.ama kollarım için aldım.iki haftada anca dökülme başladı..jilet yada traş makinası şart kılın ciltte dümdüz olması lazım.makina kıl değilde kök görmek istiyor çünkü.anak o zaman etkili oluyor.ben makinayla traşlamıştım bazı yerleri tam tıraş edememişim oralar dökülmedi kılın yüzeyini yakabilmiş ancak köküne ışık gönderememiş.ama bir bayanın kendine yapabileceği e iyi şeydir herhalde lazer.

Mutluanne79

vekil olarak ALLAH yeter
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
229
Canım ben bir sene önce aldım ve çok nemnunum, ama ilk önce gerçekten bi verim almak istiyosan mutlaka iki haftada bir lazer yapmalısınız ve makineyi bir gece önceden şarz etmelisiniz, ilk seans biraz uzun sürüyor daha sonra giderek kısalıyor, ben ilk seansta bile etkisini gördüm, şu an hemen hemen hiç kalmadı ve ben yinede seans lara devam ediyorum

amber88

yusuf paşanın annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.656
Canım ben bir sene önce aldım ve çok nemnunum, ama ilk önce gerçekten bi verim almak istiyosan mutlaka iki haftada bir lazer yapmalısınız ve makineyi bir gece önceden şarz etmelisiniz, ilk seans biraz uzun sürüyor daha sonra giderek kısalıyor, ben ilk seansta bile etkisini gördüm, şu an hemen hemen hiç kalmadı ve ben yinede seans lara devam ediyorum
Gebelerde ve emzirenlerde kullanilamaz demiyor muydu??

Yukarı Alt