Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Pilates Eğitmenliği Sertifikası

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve dodude tarafından 12 Ekim 2018 17:19 başlatılmıştır.

12 Ekim 2018 17:19
    Konu Sahibi : dodude
  1. dodude

dodude Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Arkadaşlar malum ülkenin durumu ortada maalesef iş bulmak imkansıza yakın yada benim için bu ara çok zor. Hal öyle olunca bende yeni şeyler araştırmaya başladım. Pilatesi bir yıldır istiyorum zaten. İki yer meb onaylı ve en geçerli belgeyi veriyor. Pilates federasyonu ve Cimnastik federasyonu. İkisinden birinden sertifika alan var mıdır? Birde iki yıl önce yaklaşık yedi, sekiz ay yaptım evde kendi imkanlarımla. Esnekliğiminde fena olmadığını düşünüyorum. Gerekli bir fiziki şart var mıdır? Sınavlar çok zorlayıcı mı?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.