PKO muyum

lalalady

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
280
554
İki yıl önce adet düzensizliğim ve ailemdeki birkaç kadında pko varlığından dolayı kadın hastalıkları uzmanına gittim. Su içmemi söyleyip ultrasonla baktı ve pko olmadığımı söyledi. LH biraz yüksekti ama ona da ilaç vermeye gerek duymadı. Ama hala ara ara adet düzensizliğim oluyor bazen 3 ay adet olmuyorum... Başka bir doktora görünmeli miyim sizce pko olabilir mi? Yaşım 21.

Cirius

Yalnızlıktan korksaydım hepinize iyi davranırdım🤚
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2020
180
487
3 ay normal değil bence baska doktora da görünün

-Haziran-

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
717
1.804
olabilirsiniz tekrar kontrole gidin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-06-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 203 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Asenaasena96

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
542
146
Bende senin gibi düzensizdim şubat ayında bi gittim kan da verdim ultrasonla karnımdan baktı bi sorun görülmedi temizdi taki düne kadar.. dün yine aynı şikayetle gittim bu sefer alttan muayene oldum bildiğin pcos burdayım diyordu yani malesef.. alttan muayene oldun mu ?

lalalady

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
280
554
Bende senin gibi düzensizdim şubat ayında bi gittim kan da verdim ultrasonla karnımdan baktı bi sorun görülmedi temizdi taki düne kadar.. dün yine aynı şikayetle gittim bu sefer alttan muayene oldum bildiğin pcos burdayım diyordu yani malesef.. alttan muayene oldun mu ?
Olamadım maalesef, bakire olduğum için. Karından gözükmeyebiliyor yani olsa bile :KK43:

-Haziran-

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
717
1.804
Olamadım maalesef, bakire olduğum için. Karından gözükmeyebiliyor yani olsa bile :KK43:
Bende bekarlıktan beri pco yum. O zaman karından görmüşlerdi. İlla alttan görünecek diye bir durum yok karından da görünür merak etmeyin. Allah şifa versin üzüleceğiniz kadar büyük bir sorun değil pco inşallah başka bir problem yoktur , stres yapmayın yine de🌸

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

lalalady

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
280
554
Bende bekarlıktan beri pco yum. O zaman karından görmüşlerdi. İlla alttan görünecek diye bir durum yok karından da görünür merak etmeyin. Allah şifa versin üzüleceğiniz kadar büyük bir sorun değil pco inşallah başka bir problem yoktur , stres yapmayın yine de🌸
Çok teşekkür ediyorum :KK200::KK200:

Tugba220

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
294
68
Ben alttan da karından da detaylı muayene oldum kaç kez pco olsa belli olurdu dimi

-Haziran-

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
717
1.804
Ben alttan da karından da detaylı muayene oldum kaç kez pco olsa belli olurdu dimi
Olurdu muhtemelen ama kan tahlilide önemli hangi değere bakıyolardı unuttum şimdi, adetin 2. veya 3. günü gidiyorsun hormonlara bakılıyor onuda yaptılarsa sorun yoktur muhtemelen