Anket platin saç? okulum sorun çıkarır mı?

sizce ne zaman yapmalıyım?

• Ankete Katılan
    29

mxn

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2017
82
30
Hangi dilleri biliyorsun Ben de dil öğrenmek istiyorum özellikle İngilizce ama 0 ım ne tavsiye edersin?
İngilizce, İspanyolca ve Almanca. Açıkçası ben İngilizceyi neredeyse doğduğumdan beri öğreniyorum, Türkçeden hiçbir farkı yok benim için, o yüzden yorum yapamayacağım o konuda, Almanca için ise hep okulla öğrendim ama İspanyolca için şarkılar çok yardımcı olmuştu. Mesela Spotify'daki "Mexico top 50" playlistinden bakabilirsiniz İspanyolca olanları seçip; hem telaffuz hem de kelime dağarcığı açısından yardımcı olur.

tokatli fistik burhan

İiiiinivirsite mezunuyum.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
1.272
3.111
Bence üniversiteye başlayınca "üniversiteye başladım kızılı"na boya.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-04-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 231 gün kaldı.

Artık, serebral hemisfer (beyin yarımkürleri) arasındaki bölünme de belirginleşti. Alt ve üst çene oluştu. Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 0,001 gr. Anneler, bugünlerde doğumunuz ile ilgili ilk randevunuza gitmiş ve ilk kan testlerinizi yaptırmış olmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mxn

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2017
82
30
Siz merak etmeyin ben alanında aranan bilenen bir öğretmenim.
Tavrım da fikrim de öğrencilerim tarafından ve velilerim tarafından beğenilir...
Tek derdi sınav olan bir nesli hicbir zaman yetiştirmedim. Aksine sınavlarla hep dalga geçtik fakat bu ülkenin bazı gerçekleri var ve bunlara göz yumamazsiniz...
Bu ülkedeki hangi gerçek ile bağlantı kurduğunuzu anlayamadım açıkçası. Alanınızda başarılı ve aranan bir öğretmen olmanıza çok sevindim, umarım böyle devam eder durumunuz o zaman ne diyeyim. Ayrıca umuyorum ki öğrencilerinize karşı tavrınız buradaki tavrınızdan farklıdır.

tokatli fistik burhan

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
1.272
3.111
Cevabınızın konuyla bağlantısını göremedim açıkçası. Sorulan sorulara cevap vermemişsiniz, kendi sorunuzu yazıp kendiniz cevaplamışsınız anladığım kadarıyla.
Herhangi bir soru yazmadım güzelim. Bu bir espridir ama yaşın yetmiyor tabii, anlamayacağını düşünemedim.

Artık, serebral hemisfer (beyin yarımkürleri) arasındaki bölünme de belirginleşti. Alt ve üst çene oluştu. Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 0,001 gr. Anneler, bugünlerde doğumunuz ile ilgili ilk randevunuza gitmiş ve ilk kan testlerinizi yaptırmış olmalısınız.

mxn

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2017
82
30
Herhangi bir soru yazmadım güzelim. Bu bir espridir ama yaşın yetmiyor tabii, anlamayacağını düşünemedim.
"Kendi kafanızda" yazmışsınız soruyu, bu kadar küstah olmayın, iyi günler diliyorum size, her yaşı küçük olanı da küçümsemeyin. Espriden gayet iyi anlarım eğer kaliteli ise, sizinkini komik bulmadım.

tokatli fistik burhan

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
1.272
3.111
"Kendi kafanızda" yazmışsınız soruyu, bu kadar küstah olmayın, iyi günler diliyorum size, her yaşı küçük olanı da küçümsemeyin. Espriden gayet iyi anlarım eğer kaliteli ise, sizinkini komik bulmadım.
Anlamadığın için olmasın o? Burada bir küstah varsa o da sensin canım. Ben senin yaşını yaşadım, o yaşlarda saçımı da boyadım yani biliyorum o yaşta bir kadın ne hisseder, neler ister. Böyle bir durum vardı eskiden, üniversiteye başlayan kızlar saçını kızıla boyardı, erkekler de saçını uzatırdı. Bunun esprisini yaptım yani. Ama sen o kadar kompleksli bir kızsın ki her şeye alınıyorsun. Öğretmenim ben, senin gibi bilmiş çok öğrenciyle karşılaştım. Törpülenirsin zamanla üzülme 🙋

• Komik
Reactions: mxn

mxn

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2017
82
30
Anlamadığın için olmasın o? Burada bir küstah varsa o da sensin canım. Ben senin yaşını yaşadım, o yaşlarda saçımı da boyadım yani biliyorum o yaşta bir kadın ne hisseder, neler ister. Böyle bir durum vardı eskiden, üniversiteye başlayan kızlar saçını kızıla boyardı, erkekler de saçını uzatırdı. Bunun esprisini yaptım yani. Ama sen o kadar kompleksli bir kızsın ki her şeye alınıyorsun. Öğretmenim ben, senin gibi bilmiş çok öğrenciyle karşılaştım. Törpülenirsin zamanla üzülme 🙋
Öğrencilerinize kolay gelsin dileklerimi iletirsiniz. Madem ben "bilmiş öğrenci"yim, benim gibilerle çok karşılaştınız; büyüklüğünüzü, öğretmenliğinizi bilip ona göre cevap verin.

Söylediğinizin komik olduğunu düşünmenizi de anlıyorum, herkes iyi bir espri anlayışına sahip olacak diye bir şart yok. :)

tokatli fistik burhan

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
1.272
3.111
Öğrencilerinize kolay gelsin dileklerimi iletirsiniz. Madem ben "bilmiş öğrenci"yim, benim gibilerle çok karşılaştınız; büyüklüğünüzü, öğretmenliğinizi bilip ona göre cevap verin.

Söylediğinizin komik olduğunu düşünmenizi de anlıyorum, herkes iyi bir espri anlayışına sahip olacak diye bir şart yok. :)
Sana komik gelmemiş olabilir canım, dediğim gibi anlamadın çünkü başta. Şimdi de erkekliğe ... sürdürmek istemiyorsun. Neyse, sen saçını platine boya en iyisi. On yaş büyük göstermek haklayacak seni belli ki🙋

• Komik
Reactions: mxn
Yukarı Alt