polikistik over hastası olanların dikkatine;HAMİLEYİM

nilcelll

Uzman Dr.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
52
Kizlar ;

ben 26 yaşinda 4 yilik evliyim ve yaklaşik 6 yildir polikistik over hastasiyim .adet dönemlerim 6 yil boyunca ilaç kullansamda hiç düzelmezken son 4 aydir kendiliğinden düzeldi.ve cumartesi 02,08.2008 tarihinde öğrendimki hamileyim.
çork korkuyordum,çok ağliyordum eşime ya bebeğimiz olmazsa diyemiyordum hiç.dedimya 4 yillik evliyim ve eşim bugüne kadarda hiç bebek istemiyordu. Daha erken diyordu.tam artik olsami demeye başladiki birden miniğimin haberini aldik.
Gözlerime inanamadim önce.ve inanirmisiniz bilmem hamile kaldiğim içime doğdu sanki.acaba yine tarih düzenimi bozuldu dedim sonra hissettim sanki bebeğimi. Eczaneden test aldim umutsuzca ama sonuç pozitif.inanmadim bidaha aldim.oda pozitif.sonra kan testi yaptirdim ve sonuç yine pozitif...artik biz bebeğimle beraberiz.

Lütfen umudunuzu yitirmeyin ve sadece allaha güvenin.

nevrosky

Doruk Paşa Sen Çok Yaşa
Pro Üye
Emoji Skoru
30
Kizlar ;

ben 26 yaşinda 4 yilik evliyim ve yaklaşik 6 yildir polikistik over hastasiyim .adet dönemlerim 6 yil boyunca ilaç kullansamda hiç düzelmezken son 4 aydir kendiliğinden düzeldi.ve cumartesi 02,08.2008 tarihinde öğrendimki hamileyim.
çork korkuyordum,çok ağliyordum eşime ya bebeğimiz olmazsa diyemiyordum hiç.dedimya 4 yillik evliyim ve eşim bugüne kadarda hiç bebek istemiyordu. Daha erken diyordu.tam artik olsami demeye başladiki birden miniğimin haberini aldik.
Gözlerime inanamadim önce.ve inanirmisiniz bilmem hamile kaldiğim içime doğdu sanki.acaba yine tarih düzenimi bozuldu dedim sonra hissettim sanki bebeğimi. Eczaneden test aldim umutsuzca ama sonuç pozitif.inanmadim bidaha aldim.oda pozitif.sonra kan testi yaptirdim ve sonuç yine pozitif...artik biz bebeğimle beraberiz.

Lütfen umudunuzu yitirmeyin ve sadece allaha güvenin.
Canım tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :nazar:

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Pro Üye
Emoji Skoru
7
tebrikler canım allah tamamına erdirsin...

ceylan83

boncuk gözlümmmmmm:))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
tatlım tebrik ederim allah tamamına erdirsin bizlerede nasip etsin inşallah amiiin

Saboli

Miniğim..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
96
cnm bende pcolu olarak seni çok tebrik ederim pcolular hamiş kaldıkça umudum çoğalıyor tebrik ederimmmm :lepi: :lepi:

sevilaykucuk

Beril&Emir
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ne güzel... Darısı bizim gibi poc olanlara Yaradan uygun gördügü zaman gelecektir Biliyorum...

denef72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
eşin ve senin adına çok sevindim.Allahım kucagınızada almayı nasip etsin insallah.sevgilerimle..a.s.:nazar:

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
92
hayırlı olsun canım, polikistikover hastaları hamile kalamıyor mu ki ?? ben onun basit bir hastalık olduğunu, hatta hemen her kadında görüldüğünü biliyordum...

Yukarı Alt