Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Polikistik overda tedavi için ne yapmalıyım?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pelin1234 tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : pelin1234
  1. pelin1234

pelin1234 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    101
    merhabalar ;
    ben 1 yıllık evliyim ve 21 yaşındayım adetlerim hep düzensizdi serephone kullandıktan sonra adetlerim düzeldi ve ilacı bırakınca bi gecikme görülmedi. 1 yıldır bebek için uğraşıyorum 4 aydır felan doktora gıdiyorum hsg yi geçtiğimiz haftalarda çektirdim ve temiz çıktı. 3 ay serephone kullandım ama ilk ay 1 yumurta ikinci ay bir kaç yumurta büyüdü üçüncü ayda büyüme olmadı ve ilacı 3 ayda bıraktım 2 ayda çatlatma iğnesi kullandım rahim filminden önce doktor bir ay ara verip başlayalım göbekten iğnelere dedi ama ben rahim filmi talebinde bulundum. Film temiz çıkınca 3 ay ara verelim 3 ay sonra tekrar gel o zaman baslayalım dedi ve ben kararsız kaldım. sizce ne yapmalıyım lutfen yardımcı olun...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.