polis erkek arkadaşım tüm konuşma detaylarımı çıkarabilir mi özelliklede whatsApptakileri

sevdanurhan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2020
1
1
merhaba arkadaşlar.Ben 1 yıldır bir polisle konuşuyorum.Evlenmeye karar verdik ama,erkek arkadaşımtüm geçmiş konuşmalara bakacağını söyledi.ben onunlayken kimseyle konuşmadım ama öncesinde başkalarıyla çok konuşuyordum.tanıkştığımızda hayatıma öncesinde bir kişiyle konuştum dedim yani yalan söylemiştim.sözün kısası korkuyorum açıkçası konuşmalarımı bulmasından istikbarattan çok arkadaşı var.bakabilirmi whatsapp konuşmalara içeriğine

anneyimbenanne

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
587
1.063
merhaba arkadaşlar.Ben 1 yıldır bir polisle konuşuyorum.Evlenmeye karar verdik ama,erkek arkadaşımtüm geçmiş konuşmalara bakacağını söyledi.ben onunlayken kimseyle konuşmadım ama öncesinde başkalarıyla çok konuşuyordum.tanıkştığımızda hayatıma öncesinde bir kişiyle konuştum dedim yani yalan söylemiştim.sözün kısası korkuyorum açıkçası konuşmalarımı bulmasından istikbarattan çok arkadaşı var.bakabilirmi whatsapp konuşmalara içeriğine
Ahahahahhahah. Kamu gücünü faydasına kullanmak :) Eşim polis, hiç böyle bir şeyle tehdit edilmedim. Edemez de. Saf mısınız? Ezik misiniz?

Myprettyworld

Zekayı Anlamak Zeka Gerektirir
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2019
424
1.119
Öyle bir şey yaparsa suç işler. Şikayet edin. Hala da evlenmeyi düşünüyorsanız aferin diyebilirim sadece. Onun olmadığı zamanları merak ediyorsa o zamanlar orada olaymış onu ne ilgilendiriyor tekmeyi koy gitsin. Şu erkeklere bu kadar yüz vermeyin.:işsiz:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-07-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
1.490
1.701
Yok öyle bişey ya. ARKA SOKAKLAR mı burası.en fazla yapacagı tc nizden ana baba adınıza bakmak olur

He bu arada dedigine kanıpta geçmisteki herşeyi nasıl olsa ögrencek deyip dökülmeyin. Sizi denemiş

Mmmmmerveeeee

Sabrediyordu... 🤰🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
1.759
3.421
Benim bi arkadaşıma polis abisi yapmıştı bunu. Ama yaparsa şikayet edin kesinlikle. Kimsenin haddi değil bunu yapmak. 💐

Busenuray06

Başarı değer yaratmakla alakalıdır
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
196
296
Mahkeme kararı olmadan bakamaz ama karar cikinca bakiliyorsa el atindan da bakilabilir diye dusunuyorum ama bunu nişanlın yapabilirmi onu bilmiyorum belkide seni korkutup agzindan laf almaya calisiyor o yuzden rahat ol sadakat onemli seyler umarim yanlis birsey yapmamissindir ve okur boyu mutlu olursun

H M

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
9.295
23.548
Burda bircogumuz polis eşiyiz boyle paranoyaklik gormedim. Esim telefonumu bile karistirmaz. Yokmu?hepimizin hayatinda birileri olmustur gecmiste. yani sagliksiz hareketler, evlenmeyi dusunme bu kişiyle hemen lutfen. Her hakki kendinde bulan evlenince neler yapar diye dusundum.

Yukarı Alt