Popo Protez,lipo,yağ dolgusu..

Btltnrsvn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Bana hem protez takıldı hemde lipo yapılıp yag dolgusu ile desteklendi.
Ya soru sormaya çekiniyorum fakat yakın geçmişte sizin oldugunuzu ögrendigim için darlıyorum sizi kusura bakmayın lütfen. Benden yağ çıkmayacak büyük ihtimalle. Silikon taktırıcam. Kaç günde iyileşirim. Çocuguma bakıcak duruma gelirim. Ve kaç gün sancılı geçti. Şimdiden çok teşekkürler

arzum77

MEMETÖR :))
Pro Üye
Emoji Skoru
12.291
Ya soru sormaya çekiniyorum fakat yakın geçmişte sizin oldugunuzu ögrendigim için darlıyorum sizi kusura bakmayın lütfen. Benden yağ çıkmayacak büyük ihtimalle. Silikon taktırıcam. Kaç günde iyileşirim. Çocuguma bakıcak duruma gelirim. Ve kaç gün sancılı geçti. Şimdiden çok teşekkürler
Rica ederim, sorun tabi 😉
Lipo yapılmazsa çok daha rahat geçer ameliyatınız Çünkü lipo biraz daha sıkıntılı bir süreç. Yag alınan yerde, yag koyulan yerde biraz agrılı oluyor.
Sadece protez olursa daha rahat olur endişe etmeyin 😊
Ne ameliyatı olursanız olun ilk bir aydan sonra oldukça rahatlarsınız.ilk hafta dikkat edeceksiniz, ikinci hafta iiyleştiginizi hissedersiniz. Üçüncü haftada daha rahatlarsınız.

selinyildirim

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Merhaba benim dr protezi onermedi popoda riskleri var dedi oturdugunuz bolge dedi .Yag olur ancak o da bir sure sonra erir dedi .Moralim bozuldu .Arzum sizin kac sene oldu yapalı .Herhangi bir sorun olmadi degil mi ? Ne yapsam bilemedim ?

arzum77

MEMETÖR :))
Pro Üye
Emoji Skoru
12.291
Merhaba benim dr protezi onermedi popoda riskleri var dedi oturdugunuz bolge dedi .Yag olur ancak o da bir sure sonra erir dedi .Moralim bozuldu .Arzum sizin kac sene oldu yapalı .Herhangi bir sorun olmadi degil mi ? Ne yapsam bilemedim ?
2016 da oldum ben ameliyat, hiçbir sorun olmadı. Varlığını bile hissetmiyorum. Oturup kalkmam, yatmam da hiçbir sorun yok.
Yag dolgusu olabilir tabi ama gerçekten çok iyi yag çıkması lazım vücuttan. Erime oluyor tabi, olur yani olmaması imkansız. Protez en kalıcı ve güvenlisi. Yutdışında çok yapılıyor bu ameliyat, ülkemizde son 3-4 senede yayıldı.
Başka doktorlarla da görüşün. Bu ameliyatı yapan doktorlarımız çok.

selinyildirim

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
2016 da oldum ben ameliyat, hiçbir sorun olmadı. Varlığını bile hissetmiyorum. Oturup kalkmam, yatmam da hiçbir sorun yok.
Yag dolgusu olabilir tabi ama gerçekten çok iyi yag çıkması lazım vücuttan. Erime oluyor tabi, olur yani olmaması imkansız. Protez en kalıcı ve güvenlisi. Yutdışında çok yapılıyor bu ameliyat, ülkemizde son 3-4 senede yayıldı.
Başka doktorlarla da görüşün. Bu ameliyatı yapan doktorlarımız çok.
Sizinki hasan fındık
Baska doktorlar kimler var iyi olan , ben uzak kaldım estetik dunyasına :)
Birde badem gozde yaptirmissiniz onuda dusunuyorum .İz veya herhangi bir asimetri oldu mu ?
Benim gorustugum dr Fethi orakdi

Linaelif

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Yaa resmen gecenin bi yarısını yatagımdan fırladım.. ben bu yaz yaptırmayı planlıyorum. Ve benim de 3 yaşında bi kızım var. Lütfen biraz süreçten bahseder misiniz? Şuan nasılsınız mesela. Çocugunuzla ilgilenebiliyor musunız? Size daha nice sorum olacak müsadeniz olursa. ❤❤
Merhaba..simdi gordum biraz gec oldu ama..:)1.5 ayı gecti benim cok iyiyim spora bile basladim eski hayatima dondum cok sukur .başlarda nerden yaptirdim diyorsunuz bin pisman oluyorsunuZ ama acilarin sonunda değiyor iyiki yaptrmisim daha 1.5 ay olmasina ragmen cok iyiyim ilk 3 hafta sancılı oluyor..

Linaelif

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Yaa resmen gecenin bi yarısını yatagımdan fırladım.. ben bu yaz yaptırmayı planlıyorum. Ve benim de 3 yaşında bi kızım var. Lütfen biraz süreçten bahseder misiniz? Şuan nasılsınız mesela. Çocugunuzla ilgilenebiliyor musunız? Size daha nice sorum olacak müsadeniz olursa. ❤❤
Cocugum ilgilenebiliyorum kucagimda yolculuk yapiyorum hicbir sikinti olmuyor istediğim gibi de yatıyorum bazen unutuyorum bile yaptırdığımi 1.5 ay olmasina ragmen..ilerde arzu hanimin dediği gibi tamamen unutucam..istediginiz soruyu sorabilirsiniz..yanliz doktor cok onemli bu isin uzmani olmali ben doktoruma güvendim boyutunu ona biraktim dogal olsun istedim ne cok büyük ne cok kucuk..400 cc takildi gayet dogal duruyor memnunum

Ooo oya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.501
Cocugum ilgilenebiliyorum kucagimda yolculuk yapiyorum hicbir sikinti olmuyor istediğim gibi de yatıyorum bazen unutuyorum bile yaptırdığımi 1.5 ay olmasina ragmen..ilerde arzu hanimin dediği gibi tamamen unutucam..istediginiz soruyu sorabilirsiniz..yanliz doktor cok onemli bu isin uzmani olmali ben doktoruma güvendim boyutunu ona biraktim dogal olsun istedim ne cok büyük ne cok kucuk..400 cc takildi gayet dogal duruyor memnunum
canım doktor ve fiyat bilğisi paylaşırmısın?

Yukarı Alt