postij çıt çıt yapımı

penbeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhabalar..
arkadaşım sarı ve neredeyse beline kadar olan saçını kestirdi.kardeşinin saçlarıda açık kestane ve ablasının sarı saçlarını atmaktansa alıp çıt çıt yapmayı istiyor. fakat bunun kuaförde maliyeti nedir yada perukçularda hiç sormadık. aranızda kullanan arkadaşlara saoruyorum.kestane rengin arasına sarı saçtan gölge havası vermek için ince çıtçıtları kendimiizn yapma şansı varmı acaba? bu çıtçıtlar nerden temin edilir? özel bir maddemidir? yoksa tokacılardan trmin edebilirmiyiz? yardımlarınızı bekliyorum..

Afro

minik prensesıyım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Cnm ben yeni ciit cit aldim biraz degisik cit xitlar tokacida bulamazsin herhalde ama perukcuya götuurrun onlar uygun bi fiyata yaparlar zzaten pahali olan sac tokasi degil ama kuaföre gitmeyin komisyon aliyolar daha pahali oluyoo

penbeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
teşekkür ederim canım yorumun için dahasını bekliyorum:) kafaya koydum kendim yapmak istiyorum:)

Borzo

Mucizemmm
Pro Üye
Emoji Skoru
5
Canım çıtçıtın dikimini kendin yapamassın özel bir makinası var..
Perukçular uygun fiyata yapıyorlar canım..
Bende yaptırmıştım 1 yıl önce..

M

Miss

Ziyaretçi
çıt çıt sayısına ve cm ine göre fiyatları değişiyor canım benim bulduğum en ucuz çıt çıt 5lisi 135 ytlydi ama 350-500 ytlye kadar çıkıyor

penbeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sadece çıt çıt 135 ytl ise saçlı olanı ne kadar acaba :)

supxixrstar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
135 zaten saclisi. benim de 4 parca citcitim var ve abimin beline kadar uzun saclarını askerlik dolayisiyla kestirdiginden oturu saclari bir kenarda sakliyordu. kendisi cit cit yaptirmama musade etti.
ben de sizinle ayni durumdayim umarim uygun fiyata yapıyorlardir.

lavinya0606

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar ben kuaför ve güzellik uzmanıyım ankarada kuaförler pahalı yapıyo demişsiniz ama gerçek saçtan 8 parça çıtçıtı saçı içinde 185 e yapıyorum perukçulardan daha uygun yani

SipidiGonzales

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
lavinya peki yaptığın saçlar ne saçı yani hint türk çin vs.. ? birde boyları ne kadar çıt çıtların ve gr? hı birde boyalımı satıyorsun yoksa ham saçmı?

you_know

Ne bu neşe ?
Pro Üye
Emoji Skoru
94
100 veya 150 tl ye yapılıyormuş galiba saçını sen verirsen

Yukarı Alt