Preeklampsi nedeniyle 25+1 de doğum dualarınıza ihtiyacım var

feraye25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
41
merhabalar anneler,
Geçen hafta perşembe tansiyonum 24 16 gösterdiği için plasenta ayrılmasından acil sezeryana alındım. Bebeğim prematüre yoğun bakımda bugün 9. Günümüz bitiyor arada solunum cihazından çıkarıp kendi kendine nefes alması için bırakıyorlar ve çok şükür 1 cc 2 cc 3 cc derken süt verilmeye de başladı. Çok büyük bir komplikasyon yaşamadık dedi doktorumuz ama küçük olduğu için bir şey de diyemiyor bu arada ultrasonda 750 gr çıkıyordu 630 gr doğdu minik oğlum. Dualarınızı ihtiyacımız var. Allah herkese yavrusunu bağışlasın inşallah

She-

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.609
merhabalar anneler,
Geçen hafta perşembe tansiyonum 24 16 gösterdiği için plasenta ayrılmasından acil sezeryana alındım. Bebeğim prematüre yoğun bakımda bugün 9. Günümüz bitiyor arada solunum cihazından çıkarıp kendi kendine nefes alması için bırakıyorlar ve çok şükür 1 cc 2 cc 3 cc derken süt verilmeye de başladı. Çok büyük bir komplikasyon yaşamadık dedi doktorumuz ama küçük olduğu için bir şey de diyemiyor bu arada ultrasonda 750 gr çıkıyordu 630 gr doğdu minik oğlum. Dualarınızı ihtiyacımız var. Allah herkese yavrusunu bağışlasın inşallah
Rabbim evladınızı size bağışlasın. Tez vakitte Kucağınıza alırsınız inşallahh.

Yasmize

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
437
Allah yardımcınız olsun.tez vakıtte hemen toparlanır ve sızde bebegınıze kavusursunuz inşallah.sabır ve dua ile beklemen lazım kuzunu.

pinkstrap

♡Akrep Kadını ♡
Pro Üye
Emoji Skoru
46.845
Çok şükür kilo almaya başladı 950 gr oldu oğlum. Oksijen desteği almaya devam ediyor ama cihazda değil küvez içi. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen . Allah bebeğinizi sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin sizin de.
Amin inşallah.
Maşallah ne kadar güçlü bir bebek, gelişim göstermesi çok iyi, Allah sağ şalim size bağışlasın inşallah. Gelişmeleri yazın fırsatınız oldukça, inşallah her gün güzel haberlerle karşılar sizi.

feraye25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
41
Amin inşallah.
Maşallah ne kadar güçlü bir bebek, gelişim göstermesi çok iyi, Allah sağ şalim size bağışlasın inşallah. Gelişmeleri yazın fırsatınız oldukça, inşallah her gün güzel haberlerle karşılar sizi.
Savaşçı miniğim benim. O güç veriyor bana. Ara ara yazarım muhakkak. En son da evime götürüyorum oğlumu yazıcam size inşallah

gve

Meriç Ege
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.250
Tez zamanda sağlığına kavuşsun işallah meleğin. İyi haberlerini bekliyoruz.

Yukarı Alt