prematüre bebeğim direndi ama olmadı

Aksi

mebbus garisi yekdane
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2007
4.206
3
basiniz sagolsun, ilerde insallah saglikli bebekleriniz olur.

strangellucky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2007
409
3
canım başın sağolsun inan çok üzüldüm Allah böyle bir acıyı kimseye yaşatmasın tevekkül Allahtan inşallah bir an önce toparlarsın

umut_sevgim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
1.369
18
canım benım allah sabrını versın mevlam hayırlısını ve saglıllısını nasıp etsın ıns tum ısteyenlere verende mavlam alanda. daha buyuk acılar yasatmasın ne yapsakta hayat devam edıyo canım bende dusukler nedenıyle 3 bebısımı kaybettım kısmetttt....

Azeri kizi

Türkiye'mmm
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
5.723
9
Basin sag olsun.Allah sabirlar versin.
Biliyorum,ne desek bos.Evlat hicbirseye benzemiyor.
Ama o sana sefaatci olmak icin bekliyor cennette.

mumudihaba

6 MELEK ANNESİ
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
2.731
35
Rabbim sabirlar ve acil şifalar versin

bende 10 ay önce ikizlerimi kaybettim henüz 20 haftalikken

bana rahimağzi yetmezliği tanisi konuldu

inşallah hamile kalip sağlikli bebekler dünyaya getiririz

Z

zekiye2007

Ziyaretçi
seni çok iyi anlıyorum ALLAH hepimize sabır versin bende 7 aylık dogum yaptıp 14 ay oldu hiç görmedim aklımdan hiç çıkmıyor inşallah yine olur ALLAH saglıklı sahatli kucamıza almak nasip eder.

TATOSH

Huzurumm eşim,yavrum♥️
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2007
3.898
181
başın sağolsun canım..bende 1 kilo 750 gram bebeğimi 8 aylık dünyaya getirmiş ve sadece 4 gün yaşamıştı..tekrar hamile kalmak bana okadar zor geliyordu ki..hep yine aynı olacak derken ikinciye hamile kaldım oda sakat olunca karnımda yaşamadı...allahın hakkı 3 dedik ve çok şükür şuan 8 yaşında bir oğlum oldu ve ben yeniden hamileyim..lütfen umudunu kaybetme..inşallah tez zamanda minik bebeğine kavuşursun..

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.481
4
allah sabır versin canım çok zor anlıyorum seni.inşallah bebişin olur ve kucağına alıp koklarsın mis gibi kokusunu.sağlıcakla tez zamanda nasip etsin sanada.banada.tüm isteyenlerede.

lad127

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2008
40
0
Arkadaşlar tüm iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah Allah hepimizin istediğini sağlıklı sıhhatli ve güzel bir hamilelikle verir.

İşe başladım nihayet pazartesi günü. Fakat iş yerinden karnımdaki bebğimle ayrılmıştım ama dün döndüğümde karnımda elimde boştu. Boğazım düğümlendi içim burkuldu. 2 hafta sonra yıllık iznime çıkacağım inşallah daha çok toparlarım kendimi.

sağlıcakla kalın. hepinizi çok öpüyorum

Yukarı Alt