prematüre bebeğim direndi ama olmadı

topraktut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
187
2
ladcım döndüğümde elimde karnımda boştu değişin..içimi burktu:çok üzgünüm:..çok zor bende yaşadım 22 haftalık kızımı kaybettim...evet izine çık tatile git birşekilde evinden uzaklaş..ben 40 gün evden çıkmadım mahallede birileri soracak diye eve kapattığım kendimi :çok üzgünüm:çok pişmanım ..hatta annemlere gittiğimde komşunun birtanesi bebeğin nerde dedi eşimde yanımdaydı...aynı senin gibi içim burkuldu ağlıyacaktım sokak ortasında..o an bebeğimi annemlerde bıraktım demeyi çok isterdim:1no2: ..3 ay oldu...ama alışıyorsun artık şimdide nasıl oldu niye oldu soruları başladı etraftan:uhm:...

ladcım kendine iyi bak:1hug:.... hepimizin melekleri şimdi cennetin kapısında...
inşallah birdaha aynı acıları yaşamayız..şimdi daha temkinli olduk...

lad127

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2008
40
0
Teşekkür ederim topraktut.

Dediğim gibi Allah hepimizin istediklerini canı gönülden versin. her ezanda kendim ve sizler ve bizim gibi olanlar için dua ediyorum. Rabbim hiç birimizi bebeklerimizle anne babamızla ve eşimizle sınav etmesin.

ecenas

Canım Kızım _EceNas_
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
873
1
kizlar üzülmeyin o melekler her zaman sizinle,allah size daha bir sürü bebekler verir,dualarimiz bebekleriniz ile,sizlerde kendinizi toparlayip biran önce bebek sahibi olmaya bakin,hepinizi öpüyorum,

KalenderMesrepim

Guru
Pro Üye
24 Kasım 2007
1.162
260
hepsi aynı olmaz merak etme cok zor tabıı kı senın ıcın ama buda gecer..beterın beterı vardır unutma yasasaydı belkı ılerde yasadıgıne pısman olucak ve uzuntuden erıyıp bıtmesıne yuregın dayanıcakmıydı ya benı neden dogurdun deseydi?? boylesı daha hayırlı olmus merak etme ..derdim var deme Rabbim var de..

cananur

Elhamdülillahirabbilalemn
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
546
137
Canım başım sağolsun okuyunca çok duygulandım bende bebeğimi erken doğumla kaybettim 25 haftalıktı.Verende alanda Allah takdiiri ilahi napıcaksın üzülüyorsun ama mantıklı düşününce hayırlısı buymuş deyip sabır diliyorsun .Tekrar başınız sağolsun Allah sabır versin ve beterinden saklasın .Selamlar......

lad127

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2008
40
0
Arkadaşlar:
İnsan hiç unutmuyor unutamıyor yaşadıklarını. Kızımı kaybedeli 3 ay oldu. Nerde bir bebek görsem içim fena oluyor. Eğer erken doğum yapmasaydım bugünlerde doğum yapacaktım bunu düşündükçe içim burkuluyor kötü oluyorum. Korkuyorum. Geçen bir komşumuz bebğin nasıl dedi. çok kötü oldum kaybettik dedim ama bir de bana sorun nasıl dedim. çok zor. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın bizlere

batuhanim

1 prens 1 prenses annesi
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
3.347
5
amin allahim cümlemizin evladini korusun sanada sabir versin tabiki kolay degildir alismak eminim 20 sene sonrada ayni aciyla hatirlayacaksindir ama melegin seni bekliyor olacak icini rahat tut birdahaki hamileligindede aynisi olacak diye bisey yok allahim sana insallah saglikli bir evlat verir seninde acin bir nebze olsun azalir

lad127

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2008
40
0
teşekkür ederim batuhanım inşallah diyorum böyle acılar yaşamayalım. şu mübarek günlerde dualarım hep bu yönde.

anatolian

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
5
0
bende 4gün önce bebeğimi kaybettim.4.ayında doktorlar nörol tüp defekti teşhişi koydular. doktorum normal doğumla bebeği alacaklarını söyledi.çok zor günler geçiriyorum.dünden beri göğüslerim şişti. çok acıyorlar.ne yapacağımı bilmiyorum.ne yapsam acaba?

el-muallim

kırk yaşımın çiçekleri..
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
13.673
29
canım rabbım yardıncın ols inan çok zor ..............ne söylesem tesellı etmez ..kaybetmeyı yaşayan bırı olarak çok zor. ama kendını bırakma...........doktorunla konuş istersen sezeryanla aldır ................ben sezeryan olmuştum asla pişman değilim o anı görmemek en ıyısıydı.......... canım .. rabbım sıkıntılarını gıdersın inş.........senı senden başkası tesellı edemez..............bol dua et inş bı daha böle acı yaşamazsın.tatlı bebişlerin olur....göğüslerın için ilaç al doktorun verır sut gerı gıtsın dıye......canım ..dua ile.......................

Yukarı Alt