prematüre bebeğim direndi ama olmadı

Charm

Whats up ?
Pro Üye
18 Ekim 2007
10.896
22
Allah yardımcın olsun canım sabır versın, en kısa zamanda tekrar hamıle olursun ve saglıkla bebegını kucagına alırsın ınsallah..
çok üzüldüm canım ya :KK43:.. Allahım kımseye evladının acısını gostermesın.

lad127

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2008
40
0
Arkadaşlar son gelişmlerimi vermek istedim sizlere. Araştırmalar sonucunda gen testimde problem çıktı. tromboza eğilim/kanım hemen phtılaşıyormuş) varmış bu da tabii bebek oluşurken ona yeni damarlanmalar olurken sıkıntı yaratıyor. oraya çekilen kan miktarı artıyor ve kanamalar meydana geliyor bu da erken doğuma yol açıyormuş. Şimdilik bebe aspirini ve folbiole başlattı doktorum. Ayrıca histereskopi çekildim hiçbirşey çıkmadı çok şükür. 3 ay sonra korunmayı bırakabilirmişim. hamile kaldığımda da kan değerlerime bakıp ilaç verip vermeyeceğine karar verecekmiş. İnşallah hayırlısı olur ve bir daha böyle şeyler yaşatmaz RABBİM.

nursaygin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
117
2
arkadaşlar siteyi takip ediyordum ama hiç yazmamıştım okudukça yalnız olmadığımı gördüm yazmaya karar verdim bende 10 gün önce 25. haftada sezeryanla erken doğum yaptım ve kızımı Ecrinimi doğumdan 3 gün sonra kaybettim bebeğini kaybeden anneleri çok iyi anlıyorum bazen hala içimde kıpırdadığını hissediyorum canım acıyor kolay değil ama sabretmek zorundayız inşallah Rabbim bundan sonraki bebeklerimizi kucağımıza sağlıklı sıhhatli hayırlısıyla almamızı nasip eder benimle aynı acıyı yaşayan annelere sabır küvözde olan bebeklere sağlık diliyorum

esmana

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2008
76
66
Bende 26 haftalık erken doğum yaptım.ikiz gebelikti.bebeklerimden bir tanesinidoğumda kaybettim.diğer bebeğim 1000gr. 7 ay direndi ama olmadı.mikroenjeksiyon yöntemiyle hamile kalmıştım.şimdi süpriz gelen bir bebek bekliyorum.inşallah herşey yolunda gider.

Doğum başlamadan 48 saat önce steroid iğnesi yapılması gerekiyormuş.doktoruma 3 gün gittim ama doğumun başladığını anlamadı .prof diye güvenmiştim.iğneyi yaptırmış olsaydı bebeklerimin şansı olacaktı.

lad127

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2008
40
0
Esmana keşkeler içimizde okadar çok oluyorki Ama biz ne yaparsak yapalım vakit saat tamamlandıktan sonra yapılacak pek fazla birşey olduğunu sanmıyorum. Alan da o veren de o. diyecek pek fazla birşey yok. Allahım bir daha bu acıları yaşatmasın bizlere. inşallah bebişini sağ salim kucağına alırsın.

Yukarı Alt