Prematüre beyin kanaması

Gm88

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2018
269
282
33+0 da ikizlerimi doğurdum kızım 1560 oğlum 1690 olarak dünyaya geldi hiç bir sıkıntımız yoktu küçük. Ve kilo dışında kızım 10 gün sonra çıktı Kardesi beyin kanaması geçirmiş küvezde buna bağlığa hidrosefali oldu dün operasyon geçirdi basına rezervuar taktıklar sıvıyı 2 günde bir cekeceklermis bir umut arıyorum anlayacağınız basına böyle bit şey gelmiş olupta sonra toparlanan var mı acaba ?

Uzaygrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2018
1.255
910
Bilgim yok. Geçmiş olsun demek bide konun üste gözüksün diye yorum yapıyorum canım .rabbim tez zamanda şifasını versin.

Reyhan878787

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
88
20
Geçmiş olsun benim bebeğim de beyin kanamsı ama emilim oldu çok araştırdım bu şekilde olup hiç bi sıkıntı yaşamasam hayatına devam eden bir çok insan var Mış eabbim şifa versin

hkalps

G🐣
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2018
1.783
3.071
Çok geçmiş olsun canım
Allah size bağışlar inşallah sağlığına kavuşur ❣

nozlem

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2017
12
7
Çok geçmiş olsun, bebeğin kilosu filan pek sorun olmuyor eğer ciddi nörolojik bir şeyler yaşamazsa ve tabi beyin kanamasının derecesi nereyi etkilediği de önemli. Biz de çok sıkıntılı zamanlar geçirdik. İnşallah bir şey olmaz bebeğinize ben de araştırdığımda hafif atlatan çok kişi görmüştüm.

Eylif

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2019
4
1
33+0 da ikizlerimi doğurdum kızım 1560 oğlum 1690 olarak dünyaya geldi hiç bir sıkıntımız yoktu küçük. Ve kilo dışında kızım 10 gün sonra çıktı Kardesi beyin kanaması geçirmiş küvezde buna bağlığa hidrosefali oldu dün operasyon geçirdi basına rezervuar taktıklar sıvıyı 2 günde bir cekeceklermis bir umut arıyorum anlayacağınız basına böyle bit şey gelmiş olupta sonra toparlanan var mı acaba ?
Mrb canim bende seninle ayni durumdayim suan
Bebegime ekstrenal drenaj taktilar, 3 gece 10ar ml cektiler, sonra cikardilar 3 gundur cekmiyorlar suan takipteler ve enfeksiyon oldu 🤦🏻‍♀️
Sant mi takilacak sizede?

Miyav_su

Nirvana
Pro Üye
16 Şubat 2009
37.848
125.847
Bizde erken doğduk başımıza birşey gelmedi geçmiş olsun rabbim şifa versin

Yukarı Alt