Prezervatif ile Korunanların Paylaşım Alanı

Kahvetelvesimoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
4.033
1.673
Hangi markalari kullanoyorsunuz ben bugun bimden lets marka aldim 10 tl dandikdir belki diye icime sinmedi sonra migrostan okeyinkini aldim

Pelin_aldmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
3
0
19
Arkadaşlar merhaba sevgilimle adet bitiminden 2 gün sonra ilk seksimizi yaptık prezervatif ile korunduk ilk seksimiz olduğu için kanadı tabiki daha bi gün geçti yapalı ama korkuyorum hamile kalırmıyım ertesi günü hapı kullanmalımıyım ama şöyle birşey var ertesi günü hapının ilerdeki zamanlarda yan etkisi oluyormuş çocuk olmaması gibi mesela ne yapmalıyım seks esnasında prezervatif çıktı ama dışardayken yani akmışmıdır sonrasında sorun yaşarmıyım?

bircocuklu

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2018
177
242
36
arkadaslar merhaba,

hap kullananlar, aylik igne olanlar, geri cekme yontemini uygulayanlar hepsi birer sayfa acmis. ama prezervatifle korunan yok denecek kadar az, ya da var da sesleri mi cikmiyor acaba?
biz de buraya yazalim?
ben 3 aylik evliyim, prezervatifle korunuyoruz, yine de korkmuyo degilim, her iliskiden sonra prezervatifi kontrol ediyoruz, yirtik falan var mi diye.

2 yil kadar korunmayi dusunuyoruz,
sizce bu yontem bizi 2 yil korur mu?:uhm:
bazilari prezervatifle zevk alamadiklarini soyluyorlar, biz onsuz hic denemedik (nolur nolmaz diyerek) acaba onsuz daha mi zevkli olur:eek:

siz memnun musunuz bu yontemle korunmaktan?

tesekkurler,
a.s.
Bence ilişkiden sonra. prezervatif
arkadaslar merhaba,

hap kullananlar, aylik igne olanlar, geri cekme yontemini uygulayanlar hepsi birer sayfa acmis. ama prezervatifle korunan yok denecek kadar az, ya da var da sesleri mi cikmiyor acaba?
biz de buraya yazalim?
ben 3 aylik evliyim, prezervatifle korunuyoruz, yine de korkmuyo degilim, her iliskiden sonra prezervatifi kontrol ediyoruz, yirtik falan var mi diye.

bazilari prezervatifle zevk alamadiklarini soyluyorlar, biz onsuz hic denemedik (nolur nolmaz diyerek) acaba onsuz daha mi zevkli olur:eek:

tesekkurler,
a.s.

bircocuklu

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2018
177
242
36
arkadaslar merhaba,

biz de buraya yazalim?

tesekkurler,
a.s.
Bence ilişkiden sonra prezervatifi kontrol etmekten vazgeç. Eğer yırtık varsa zaten ugurlar ola mutlu mutlu spermler icinde zaten geçiyor. Yumurtan da ah gel bana gel bana diyor. Farkettikten sonra ertesi gün hapı içerim dersen onunda düşünme çünkü doğum kontrol hapları dan daha fazla yan etkisi var zaten o son cagre hapı zevk konusuna gelince bu kalite ile ilgili paraya koyarsan çok fark yok ama ucuza kaçarsan baya var aman canım hepi topu kavucuk deme biz dedik ekonomik krizde bin marka prezervatif kullandık isminde neseyliydi bildiğin 3 kişi sevisiyordik ben kocam be kavucuk en son vişneli kalmıştı benimde adetim yeni bitmişti 3 . Kez boşalıyordu eşim matamatik hesabı yaptık 3 te sperm sayısı az gün uygun değil neseli kullanmadık 9 ay sonra neşeli bir oğlumuz oldu anıt olarak sakladık visneliyi doğum kontrol hapı da kullandım burada çok giydirmisler ama ben hiç bir yan etkisini görmedim ama doktor tafsiyesinde kullan benim hormon dengesizliğin vardı adetimi düzenledi bide adet dönemi sivilce sorunumu halletti.

Elwing6

"Cok üret,az tüket,basit yaşa"
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
4.684
8.035
Ben 8 ay hapla korundum. Ama cevreden duyduklarımdan korkup biraktim ve prezervatife geçtik. Haptan cok memnundum. Hiçbir yan etkisini görmediğim gibi olumlu yönleri oldukça fazlaydı. PreZervatife geçtik. Valla eşim me düşünür ne eder bilmem ama bir kere ben nefret ettim. Her türlüsünden. Cok ince olanlar nedense canimi yaktı. Kabartmalı olanlar da cok kalın geldi sanki eşim degil yabancı cisim giriyor içeri. Kayganlastiricilar cok kotu kokuyor. Renkliler cok komik geliyor vs... vs... hepsinden de kendi adıma nefret ettim. Yani araya bir yabancı cisim girmesinin yarattığı psikolojik durum mu bilmiyorum ama ben kendi adıma nefret ediyorum. Haa sorarsan bana göre en sağlıklısı bu. Ama Doğumdan sonra emzirme dönemim geçene kadar mecburiyetten kullanırım bunu. Sonra hap a geçerim yine. Tabi hemen ardından ikinci çocuğu istemezsem :emir_bebek:
Merhaba hangi hapi kullndiniz.biz de 2yil prezervtfle korunduk fakat bebisimiz oldu 9aylik suan artik esim pek istemiyor..bende spiralle hap arasindayim hala karar vermis degilim..dogumda zaten kilo aldim birde ustune haplardn almak istemiyorum birde pihti riski vs cok korkutuyor beni.spiralde kaydiydi bilmem ne riski..

Kahvetelvesimoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
4.033
1.673
Merhaba hangi hapi kullndiniz.biz de 2yil prezervtfle korunduk fakat bebisimiz oldu 9aylik suan artik esim pek istemiyor..bende spiralle hap arasindayim hala karar vermis degilim..dogumda zaten kilo aldim birde ustune haplardn almak istemiyorum birde pihti riski vs cok korkutuyor beni.spiralde kaydiydi bilmem ne riski..
hangi prezervatif kullandiniz

sumici

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2013
545
770
Biz evliliğimiİn ilk üç yılında prezervatif ile korunduk.Sonra bebek istediğimiz için bıraktık ve üç ay içinde hamile kaldım ve ikizlerim doğdu.Sonrasinda yine prezervatifle korunduk.Ancak bu sefer dört buçuk yılın sonunda prezervatifle korunurken hamile kaldım.Markasi Durex başka marka kullanmayız.O çok küçük olan şans bana uğradı.Simdi hayırlısıyla doğum yaparsam tekrar ne ile korunurum bilemiyorum.😕

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-01-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 64 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızla gelişmeye devam ediyor ve münferit sinir hücreleri ile tanımlama grup hücreleri arasındaki bağlantıların sayısını artırıyor. Bu bebeğinizin hayatı boyunca kullanacağı karmaşık ve gelişmiş işlevleri yerine yetirecektir. Son haftalarda rahminizdeki genişleme ve gerilme devam ettikçe, karnınızada daha fazla acı hissedeceksiniz. Ayaklarınızı daha fazla dinlendirmeye çalışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Elwing6

"Cok üret,az tüket,basit yaşa"
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
4.684
8.035
Biz evliliğimiİn ilk üç yılında prezervatif ile korunduk.Sonra bebek istediğimiz için bıraktık ve üç ay içinde hamile kaldım ve ikizlerim doğdu.Sonrasinda yine prezervatifle korunduk.Ancak bu sefer dört buçuk yılın sonunda prezervatifle korunurken hamile kaldım.Markasi Durex başka marka kullanmayız.O çok küçük olan şans bana uğradı.Simdi hayırlısıyla doğum yaparsam tekrar ne ile korunurum bilemiyorum.😕
Iliskinin basinda mi kullandiniz genelde boyle vakalarda daha sonra kullanilmis ya da patlayip farketmemekten oluyor ben kullantkdn sonra su doldurup delik olup olmadni kontrol ederdim hep😂

sumici

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2013
545
770
Iliskinin basinda mi kullandiniz genelde boyle vakalarda daha sonra kullanilmis ya da patlayip farketmemekten oluyor ben kullantkdn sonra su doldurup delik olup olmadni kontrol ederdim hep😂
Başından beri kullandık Evet.Ancak kontrol etmek aklımıza gelmedi hiç.Malum marka gayet güvenilir olunca aklımıza gelmedi.Ayrica o kadar sene hiç sorun olmayınca rahattık biz de.Tekrar prezervatife güvenmem sanırım.İki korunma yöntemi birden kullanacağım artık😁

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-01-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 64 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızla gelişmeye devam ediyor ve münferit sinir hücreleri ile tanımlama grup hücreleri arasındaki bağlantıların sayısını artırıyor. Bu bebeğinizin hayatı boyunca kullanacağı karmaşık ve gelişmiş işlevleri yerine yetirecektir. Son haftalarda rahminizdeki genişleme ve gerilme devam ettikçe, karnınızada daha fazla acı hissedeceksiniz. Ayaklarınızı daha fazla dinlendirmeye çalışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın