• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Primolut kullananlar

YsmnakyL

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2020
21
8
27
Primolut kullanmaya basladın 5.gunu ve asırı bel ve karın agrısı yasıyorum kullananlar varmı aranızda sızdede bu sekilde oldumu?

Yagmurr07

Nev-i şahsına münhasır🙋‍♀️
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2020
2.452
5.381
Ne için kullanıyorsun

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-05-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yagmurr07

Nev-i şahsına münhasır🙋‍♀️
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2020
2.452
5.381
Bikaç gune keser teyzemin kızı kullanıyor cok memnun gunu gunune adet oluyor . Onunda surekli ara kanamaları oluyor du

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-05-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

umudumanneolmak

Güneşli günlere 🌞🌻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2019
2.258
3.333
Merhaba, bana da doktorum bu ay verdi ara kanamalarım için. Adetin 10. Günü başla 15 gün kullan dedi. Bu ay kullanmaya başlayacağım bakalım. Yalnız doktor bana gebeliğe engel olabilir dedi. Sana böyle bir şey söylediler mi?

YsmnakyL

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2020
21
8
27
Merhaba, bana da doktorum bu ay verdi ara kanamalarım için. Adetin 10. Günü başla 15 gün kullan dedi. Bu ay kullanmaya başlayacağım bakalım. Yalnız doktor bana gebeliğe engel olabilir dedi. Sana böyle bir şey söylediler mi?
Ben hamileyken 10 gun kullandm hamileliktede sakincalı yaziyordu doktorum bi sorun olmaz dedi . Evet olablir bnmde 2.kullanısım ama bu kez cok agrili oldu