Prof. Dr. Atıl Yüksel

ipekfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar Atıl Yuksel'e giden var mı aranızda?

muscan24

canan+mustafa= kıvanç :-)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben gitmek için buğün aradım muayenehanesini.ekime ancak randevu verebilirmiş.benim durum acil dedim.ekime verecek ya....ama iyi bir dr. muş galiba

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
ben ATIL bEY İN METHİNİ ÇOK DUYDUM BENİM Bİ ARKADAŞIM ONA GİDİYORDU AMA ÇOK AŞIRI YOĞUN OLDUĞUNDAN ÇOK ZOR RANDEVU ALIYORDU BEBEĞİNE 3 AYLIK HAMİLEYKEN BEBEKDE NE SORUN VARSA SÖLEMİŞTİ VE GERÇEKTEN HEPSİ DOĞRU ÇIKTI BENCE O ÇOK İYİ BİR DOKTOR EĞER RANDEVU ALABİLİRSENİZ BENCE ONA GÖRÜNMENİZ Bİ ŞANS

ilktuxgx

HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben Atıl beye dr.umun tavsiyesi ile sadece 1 kere gittim.İleri yaş hamileliği olduğu için-35 yaşındaydım-3'lü testlerimde çok az ihtimalle problem olur denmişti ve Atıl beye gittim:Arkadaşın dediği gibi çok güzel ilgilendi hiç bir problem yok dedi .doktor muyanehanelerindekinden çok gelişmiş aletleri vardı.Bende tavsiye ederim problem varsa en azından için rahatlar.

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
harıka bı doktordur kendısı bana ta urfadan tavsıye edıldı becerebılırsenız mutlaka gıdın

uglywife

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşlar benim bildiğim Atıl Bey, düzenli gebe takibi yapmıyor. Sadece riskli gebeleri değerlendiriyor. Yani öyle her ay kendisine kontrol olmak gibi bir ihtimal yok. Türkiyede bu anlamda en iyilerden biri olduğunu duymuştum...

YePpP

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
atıl beye ben gittim çok tatlı çok ii soruları sabırla dinleyip sabırla cevap veren çok tatlı bi doktorr bence herkesin ayrıntılı ultrasona atıl beye gitmesi gerek diye düşünüyorum çünkü bu işi zaten en ii o yapıyorr ama randevu almak için 3 ay önce aramanız lazım

bozkan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Detayli ultrasana kacinci ayda giriliyor. her gebenin detayli ultrason yaptirmasi gerekiyor mu?
Ben 4. haftadayim herkesin girmesi gerekiyorsa simdiden randevu almak gerekir sanirim. Cevaplarinizi ozelden de yazarsaniz sevinirim forumlari kaciriyorum bazen:)

figenari

kuzummm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba kıslar,

rutin kontrollerde bebişimin kalbinde bir problem var bulundu ve herkesten atıl bey'in adını duydum ama bir türlü ulaşamadım kendisine yoğunluğundan dolayı. daha sonra atıl bey'in çapa üniversite hastanesinde heyetle beraber düzenli olarak muayene yaptığını duydum. hemen çapaya gidip randevu aldım ve ancak o şekilde ulaşabildim. kendisiyle beraber bir prof ve uzm. dr.larla beraber şimdiye kdr 3 defa muayene oldum. kendisi de aynı teşhisi koydu ve düzenli olarak incelemek için her ay çağırdı beni.
gerçekten mükemmle bir insan ve bildiğim kadarıyla da alanının 1nr.sı ve öncü.
sorunlu gebelik yaşayanlara tavsiyem mutlaka atıl yüksel'e muayene olsunlar ve çapa üniversite hastanesinden ulaşsınlar. kendisi her perşembe heyetle beraber muayene alıyor.

Yukarı Alt