Prof Dr Ersin Ülkür Hasta Yorumları

harmonika

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ersin Ülkür burun estetiği olan var mı?
Merhaba Efila,

Ben oldum. 13 günüm doluyor bugün. Hem deviasyon hemde estetik oldum. Gayet memnunum.

Bende internette baya araştırdım ancak burun ile ilgili herhangi bir bilgi bulamamıştım ancak benden once bir arkadasım oldu onu görüp bende oldum.

Bilgilerinize

origin_of_chaos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba arkadaşlar benim burnumda da eğrilik vardı önceden pek belli olmuyordu. İçerde bir tarafta kemik çıkıntısı bir tarafta da et vardı; başka bir doktorda bunları sağlık amaçlı yaptırınca eğrilik daha da arttı. Şimdi anadolu yakasında iyi bir doktor arıyorum. süreç nasıl oluyor revizyon ameliyatı ne kadara mal olur bilen arkadaşlar varsa yazsın lütfen.

angelme

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kendimi bildim bileli burun estetiği olmayı düşünüyordum,ancak güvenebileceğim bir doktor bulamıyordum.Dr.Ersin Ülkür'ün ameliyat ettiği bir arkadaşımı görünce hiç düşünmeden bu operasyonu yaptırdım.Sonuçtan gerçekten çok ama çok memnun kaldım.Çok doğal ve yüzüme yakışan bir burnum var artık.

haleminhale

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba,

burun ameliyatımı 20 gün kadar önce Prof.Dr.Ersin Ülkür'e oldum.Ne ağrı ne de morarma yaşadım sadece şişlik oldu o da zamanla indi.Ameliyat sonrası kabus olan tampon/silikon çıkarma işi de rahat geçti herkesin yaşadığı gibi çok acılı ve kanlı olmadı.Ayrıca ben doğal bir burun istiyordum.Öyle yukarısı incecik önü aşırı kalkık,görenlerin işte estetik!demeyeceği bir burun.Ve öyle de yaptı Ersin Bey.Kesinlikle öneririm.

nhrns92

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
61
Burun ameliyatı değil fakat meme büyütme ameliyatı oldum ve Ersin hocayla tanıştığım için çok mutluyum. Gerçekten hızlı, başarılı, stressiz ve az ağrılı bir ameliyat süreci geçirdim. Geçen cuma olmuştum ve şuan işe gidip geliyorum. :) Herhalde burun ameliyatında ikinci gün gezer tozarsınız :))) Ayrıca dikişlerim daha çok yeni olmasına rağmen gayet düzgün ve estetik duruyorlar. Umarım bir ay sonra yüzde 50si kaybolmuş olur.

Ebru Turker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Sağlıklı , mutlu güzel günler diliyorum herkese Ben 29 04.2019 tarihinde Prof. Ersin Ülkür hocamıza meme küçültme ameliyatı oldum hasta için göz açıp kapayıncaya, hasta yakınları ve hata kredisi sıfır olan doktorlarımız içinse uzun süren ameliyat sonrası hiç ağrım olmadı , narkozdan dolayı yemekten sonra sadece 2 kere kustum . Tansiyon ve migren hastası olmama rağmen artık çöken daha iyiyim🍀

Ameliyat olmaya uzun zaman önce karar vermiştim aslında , kendime iyi baktım önlenebilir bir sağlık sorununun ortaya çıkmasından önce yapılması gerekli olanları yapmaya çalışmak , yani başımıza bir iş gelmeden doktora gitme alışkanlığı gerekiyor sonuçta yıllarca bekleyen bir toplumuz .

Ameliyat için Ersin Bey’e karar vermeden önce başka doktorlara muayene oldum araştırdım , ama bana göre eksikleri vardı , Ersin bey’e gittiğimde gönül rahatlığı ile karar verdim, yüzde yüz güvendik güveniyoruz 🌸🙏🧿 🙏 Bu ülkenin hazinelerindendir bence 🧿🙏 iyiki sizi bulduk hocam 🧿🙏🌸

Sevgeruna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Sağlıklı , mutlu güzel günler diliyorum herkese Ben 29 04.2019 tarihinde Prof. Ersin Ülkür hocamıza meme küçültme ameliyatı oldum hasta için göz açıp kapayıncaya, hasta yakınları ve hata kredisi sıfır olan doktorlarımız içinse uzun süren ameliyat sonrası hiç ağrım olmadı , narkozdan dolayı yemekten sonra sadece 2 kere kustum . Tansiyon ve migren hastası olmama rağmen artık çöken daha iyiyim🍀

Ameliyat olmaya uzun zaman önce karar vermiştim aslında , kendime iyi baktım önlenebilir bir sağlık sorununun ortaya çıkmasından önce yapılması gerekli olanları yapmaya çalışmak , yani başımıza bir iş gelmeden doktora gitme alışkanlığı gerekiyor sonuçta yıllarca bekleyen bir toplumuz .

Ameliyat için Ersin Bey’e karar vermeden önce başka doktorlara muayene oldum araştırdım , ama bana göre eksikleri vardı , Ersin bey’e gittiğimde gönül rahatlığı ile karar verdim, yüzde yüz güvendik güveniyoruz 🌸🙏🧿 🙏 Bu ülkenin hazinelerindendir bence 🧿🙏 iyiki sizi bulduk hocam 🧿🙏🌸
Merhaba
Bende bu ameliyattan olmayı düşünüyorum şu an doktor araştırıyorum yazınız çok olumlu ne kadar ödediniz ameliyata acaba

Yukarı Alt