Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Prof.Dr.Yusuf Z.Yergök

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve barewa tarafından 2 Eylül 2008 başlatılmıştır.

2 Eylül 2008
    Konu Sahibi : barewa
  1. barewa

barewa Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar aranızda anadolu yakasında Prof.Dr. Yusuf Ziya Yergök'e giden varmı? doğumlarıda Şİfa hastanesinde yapıyormuş,, nasıl bir doktor? giden varsa yazabilirse sewinirim

2. 30 Mayıs 2009
  3. bemes

bemes Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Merhaba,
    Ben şuan gidiyorum yusuf hocaya kesinlikle ilgili ve bilgili bir doktor.
    Ben işini iyi yapmayan 2 doktor sayesinde 1 yılımı boşa harcayınca üzerine birde 2 aylık düşük yapınca artık kendisine gittim.Şuan 2 aylık hamileyim kısmetse Allahın izniyle sorun çıkmazda bebeğimi alırım kucağıma.
    Yalnız muayene ücretleri çok yüksek ben 2 kez gittim ama sonrasını naparım bilemiyorum:KK43: bahariye caddesinde yeri.:emir_bebek:

4. 10 Aralık 2009
  5. basi

basi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    bilgisine bi diyeceğim yok ama tavsiye etmem

6. 25 Şubat 2010
  7. sevincsari

sevincsari Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    88
    Yusuf hoca kesinlikle işinde bir numaralı bir doktor, evet belki muayene ücreti biraz pahalı olabilir ama bence karşılığını fazlasıyla veriyor...

8. 25 Şubat 2010
  9. _mai_

_mai_ Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ücreti yüksek diye yazmışsınız ya sakıncası yoksa miktarı yazabilir misiniz? bide basi arkadaşım neden tavsiye etmiyorsun?

10. 26 Temmuz 2010
  11. bemes

bemes Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    merhaba,
    Ben şuan 7 aylık bebeğime sahibim,doğumu ferihan laçinde yaptım,yusuf hocaya 5 ay gidebildim.
    geçen yıl 350 tl nakit ti muayene ucreti.
    İnşallah tüm bebek isteyenlere Allahım kısmet eder bu duyguyu...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.