Profesyonel Örgü Ören Var mı?

LeyLAL

Guru
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
215
153
merhaba,

elimde ördürmek istediğim birkaç kazak modeli var.Profesyonel olarak örgü ören bayanlar ile iletişime geçmek istiyorum..Gerçekten örgüsüne güvenen ve hazır gibi ören benimle iletişime geçerse sevinirim..

ece

aysesultan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2011
1
1
Hala birini arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.Annem, yıllardır her renk ve modelde isteğe uygun hırka,kazak,şal,atkı bere patik,çorap vs... çeşitli şeyler örüyor.
Eğer görüşmek isterseniz lütfen bana mesaj bırakın,ne istediğinize dair görüşelim tabi ondan önce annemin yaptığı birkaç örnek gösterebilirim.

Esramert

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2013
10
0
doğacak bebeğim icin dergiden beğendiğim bir kaç modeli orgu işini iyi yapabilen iyi anlayan bir bayana yaptırmak istiyorum, ilgi alanı olan arkadaşlardan geri dönüş bekliyorum

birsen11

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2007
121
3
Ben örüyorum. Ördürmek istediğiniz bebek giysisinin fotoğrafını e-mailime gönderebilirsiniz.

busraisiktekin

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
1
0
Hala birini arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.Annem, yıllardır her renk ve modelde isteğe uygun hırka,kazak,şal,atkı bere patik,çorap vs... çeşitli şeyler örüyor.
Eğer görüşmek isterseniz lütfen bana mesaj bırakın,ne istediğinize dair görüşelim tabi ondan önce annemin yaptığı birkaç örnek gösterebilirim.
Merhaba ben kazak ördürmek istiyorum.

Yukarı Alt