progestan adet geciktiricimi yardım

pitos25

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
13 Haziran 2008
Mesajlar
2.447
Emoji Skoru
1
Yaş
36
merhaba kızlar bugün aşılamamın 13. günü ve doktror bana progestan verdi ama günde 3 kez kulln dediği için ilaç biitti ve ben tekrar aldım ama sanki bir tuhaflık var ilaç bitti tekrar almammı gerekiyordu yoksa kesmemmi gerekiyor çarşamba kan tahlili yaptırıcam yani adetimi geciktirebilirmiki yardımcı olun lütfen
 

baytar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
17 Ekim 2007
Mesajlar
137
Emoji Skoru
0
Yaş
37
progestan düşük oluşmasın diye veriliyor canım,hamile kalabilme olasılığına karşı vermiştir ama sen yinede ikinci kutuyu sorsaydın bi kullanayım mı diye???
ben bugün doktora gittim adetim gecikti düzensiz(hamiş değilim) bana bunu adet söktürücü olarak verdi ve adet olursan hapı hemen bırak yoksa adetin kesilir dedi,ben ona gebeler kullanmıyor mu bu hapı dedim evet dedi gebelikte düşük olmasın diye verilir dedi bana bilgin olsun...
 

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
18 Haziran 2007
Mesajlar
1.567
Emoji Skoru
12
Yaş
35
evet canım şimdi drların çoğu bu hapı düşüğe karşı olarak veriyo.dr belki hamişsindir düşük olmasın diye önlem için vermiştir hayatım.allah gönlüne göre en kısa zamanda sevindirsin seni (ve tüm isteyenleri)
 

elfide

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
5 Aralık 2007
Mesajlar
233
Emoji Skoru
2
Progestanı doktorun biri bana adet geciktirmem için vermişti. Gerçi lekelenmem oldu. Adetimi geciktirmedi. Senin adetini geciktirmiş olabilir. Belki de inşallah hamilesindir.
 
Yukarı Alt