Progestan iğne kullananlar acil yardım :(

Minel00

çok şükür; bin şükür...
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2015
2.454
7.686
Merhaba Arkadaşlar. Transfer sonrası teste kadar Progestan iğne kullanmam gerek kalçadan. Günde 1 tane. 4 tane yaptırdım ve ben bittim. Beze beze oldu kalçam. İğne yapacak yer kalmadı neredeyse. Kullananlar nasıl yaptınız? Geçirmenin bir yolu var mı şu bezeleri ? Acısını hiç söylemiyorum bile. Bazısı soğuk bazısı sıcak uygulama tavsiye ediyor hangisini yapmak gerek ki? Millet nasıl 12 hafta kullanmış bunu anlamış değilim

ozlems16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2019
54
33
Evet canm bu akşam yaptırdım iğnemi.ben 3 günde bir vuruluyoruM.bu akşamkinde ölüyorm sandım beze gibi oldu.ama normalmiş.araştrdm.valla Allah yardımcımız olsun

Minel00

çok şükür; bin şükür...
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2015
2.454
7.686
Evet canm bu akşam yaptırdım iğnemi.ben 3 günde bir vuruluyoruM.bu akşamkinde ölüyorm sandım beze gibi oldu.ama normalmiş.araştrdm.valla Allah yardımcımız olsun
Aminn. Ben her akşam yaptırıyorum 3 günde bir yine iyiymiş

ozlems16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2019
54
33
Transfer yapıldımı sana canm.banayapıldı.vajinal fitil ve göbek iğnesi vıruluyorm bi sürü ilaçta var

Minel00

çok şükür; bin şükür...
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2015
2.454
7.686
Transfer yapıldımı sana canm.banayapıldı.vajinal fitil ve göbek iğnesi vıruluyorm bi sürü ilaçta var
Evet yapıldı.
ctesi günü taze 3.gün transferi yapıldı.
ben de göbekten kan sulandırıcı, kalçadan progestan kullanıyorum.
bir de folik asit ve estrofem hap. Başka fitil falan yok.
senin transfer ne zaman oldu?

ozlems16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2019
54
33
Bende hemen hemen Aynılarını kullanıyorum .3 Ekim'de yapıldı.sabırsızlıktan ölücem.senin ne zaman yapıldı

ozlems16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2019
54
33
Evet.ilk defa yaptırdım.bende polikistik over var.hayatımda iki kez adet gördüm ondan başka hiç görmedim sonra doktora gittim ilaç verdiler geri gönderdiler derken yıllardır ilaç kullanıyorum 4 yıllık evdeyim tedaviye başladım ama hiçbir şey fayda etmedi En son tüp bebek dediler yaptırdım İnşallah tutar hepimizin ki çok zorlu bir süreç şu an bekleme süreci

Minel00

çok şükür; bin şükür...
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2015
2.454
7.686
Hayırlısı artık. Senin ayın 15 i test günün galiba. Allah hayırlı sağlıklı evlat versin inşaallah.

Yukarı Alt