Progestan kullananlar

Suko

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Arkadaşlar ya ben bu progestanı vajinadan atıyorum bir müddet sonra geri geliyor aranızda kullanmış ya da kullananlar varsa size de aynısı oluyor mu lütfen bana yardımcı olur musunuz?

AnneyimBen

evli mutlu çocuklu :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.073
canım ablam progestanı kullandıma dusuk tehlıkesı ıcın dımı ama o agız yoluyla kuşllandı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-08-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 25 gün kaldı.

Kemikleşme süreci istikrarlı bir şekilde devam etmektedir (bebeğinizin kıkırdakları kemiğe dönüşüyor). Doğum ile birlikte bebeğinizin bütün kemikleri sertleşmiş olmayacaktır. Bu hem sizin hem de bebeğiniz için bir avantajdır. Bebeğinizin iskeletinde ne kadar çok kıkırdak bulunursa o kadar esnek olacaktır ki bu doğum sırasında bebeğin dar doğum kanalından geçmesini kolaylaştıracaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Suko

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Esmacım canım evet düşük tehlikesi için doktorum vajinadan atılırsa daha iyi olcağını söyledi

AnneyimBen

evli mutlu çocuklu :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.073
canım ablamda bebek kesenın ıcındeyken kanama baslamıstı ıcten dusuk tehlıkesı var dedı doktor ve bu ılacı kullandı ıyı geldı kanama kendılıgınden gıttı sımdı ablam 7 aylık hamile

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-08-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 25 gün kaldı.

Kemikleşme süreci istikrarlı bir şekilde devam etmektedir (bebeğinizin kıkırdakları kemiğe dönüşüyor). Doğum ile birlikte bebeğinizin bütün kemikleri sertleşmiş olmayacaktır. Bu hem sizin hem de bebeğiniz için bir avantajdır. Bebeğinizin iskeletinde ne kadar çok kıkırdak bulunursa o kadar esnek olacaktır ki bu doğum sırasında bebeğin dar doğum kanalından geçmesini kolaylaştıracaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Suko

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Ablan adına çok sevindim Allahım inşallah sağsalim tüm hamişler bebişlerini kucaklarına alırlar.

nurayin

prenseslerin annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
merhaba hamileliğimin ilk ayında düşük tehdidi olduğu için bende kullandım.ama ağızdan. sen vajinal yoldan alacaksan aldıktan hemen sonra sırt üstü uzan.içerde eriyene kadar yat. daha olmazsa ağızdan olanını kullan daha rahat ve çok küçük top şeklinde kolay yutuluyor.

sincap24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
slm süko benimde sana sormak istediyim birsey var bu poregestani doktorun sana sari hormon yetersizlignden dolayimi verdi bunu ogrenmek istemistim cunku bende 5 haftalik hamileydim sari hormon salgilamamdaki azliktan dolayi bebegimi dusurdum ondan yazin dikkatimi cekti tsk

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bende progestan kullandım ama ağızdan olanını düşük tehlikesi olduğu için almıştım sen vajinaya attıktan sonra biraz uzan belki geri gelmez ya da dr una söyle hap olanını kullan daha kolay geçmiş olsun

yeliz dolgan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
şükocum bende 15 gün kullandım bu hapı ama ağızdan galiba vajinadan daha etkili oluyormuş ama ilacı aldıktan sonra biraz uzanırsan sanırım geri gelmez. doktorunla da görüşebilirsin bu konuyu.

Yukarı Alt