Progestan kullanip kahverengi akintisi duran ve bebegi saglam duran varmi

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Bende biliyorsunuz 2haftalik hamileyim.2gun once kahverengi akintim basladi doktor progestan verdi gecti gibi sanki yani oyle cok akinti yok.yani vajinanin icinde var camasirima gelmiyo.acaba bu ilacla akintisi duran varmi ve hala hamile kalan yardim edin lutfen cok tecrubesizim

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
164
canım bende progestan crinonen vajinal jel kullanıyorum.ilk zamanlar bende kahve akıntı oldu ama şükr ki şimdi durdu.
sen ilacını içip dinlen bol bol.ayaklarını uzat.
ağır işlerden kaçın.geçmiş olsun.

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Evet oyle yapitorum ama bugun durdu sandim gene gordum yine gelmis akinti.cildircam dustuyse kan gelsin dusmediysede bu akinti dursun.ne zaman durur acaba of of

simlamutlu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
43
canım benimde 6 haftalık ile 8 haftalık arasındayken 4 yada 5 kere kahverengi akıntım oldu progestan kullandım 3 ayım dolana kadar birdaha olmadı 8 haftalıkdan sonra şimdi 15 haftalığım.

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
859
canım kahverengi akıntıdan korkma hiç bişey olmaz ..ilacını içip dinlenmeye devam et...
bende hamileliğimin ilk haftalarını lekeyi bırak kanamalı geçirdim..bol istirahat ve progestan sayesinde bebişim hala benimle 6 aylık olduk maşşallah..sende hiç takma kafana canım..geçmiş olsıun..

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Beni umutlandirdigin icin tesekkur ederim yalniz benim hc sancim ve agrim yok sadece cok az miktarda bi akintim var ama doktor allttan muayne ettiginde bayagi gorunmustu ama cok gelmiyo bunu merak ediyorum

Banan

Eşine Sırılsıklam Aşık..!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende de önce kahverengi akıntı geldi sonra önemsemedim yerleşme kanamasıdır dedim sonra kahverengi akıntım parlak kırmızı üç gün süren kanamalara dönüştü doktorum bana progestan verdi üç gün kadar kullandım ve kanamalarım aniden kesildi...şuan 6 aylık hamileyim ve bebeğimde bir problem yok çok şükür..

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
slm ben yasemin berrak abla inşallah bebeğin kız olur inşallah amin......

duygun..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım benim de 5.haftada lekelenmelerim oldu ve progestan kullandım geçti.ve çok şükür ki bebişimin kalp atışını da bu cuma duyduk.

xkimyagerx

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
benim de 5. haftada lekelenmelerim oldu,sonra lekelenme kanamaya dönüştü,doktorum progestan ve yatak istirahati verdi,kanamam 2 güne,lekelenmem ise 1.5 haftaya geçti,3 ay kullandım ilacı ve inşallah,Allah kısmet ederse bebeğimi 1 ay sonra kucağıma alıyorum.

Yukarı Alt