Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

progestani ovulasyondan sonra mi almaliyim?

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve benkibele tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : benkibele
  1. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    hanimlar ben ABD deyim. kadin dogumcu arkadasima regl duzensizligimden bahsettigimde bana progestani onerdi. yan etkisi yok. hamissen de daha iyi olur bebek tutunur dedi.
    16. gun basla gunde 2 tane al 25. gune kadar kullan dedi. su anda ona ulasamiyorum.

kullanan vardir belki... benim ovulasyon 14. gun degil 21. gun falan oluyor. e bu durumda ben gene mi 16. gun baslayacagim? benim durumumda 23. gun baslanmasi gerekmez mi?bilenler yardim .

2. 22 Ağustos 2008
  3. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Cnm ben aşılama yaptırdım adetimin 12. günü o gün progestan kulanmaya başladım ilacın prospektüsünde adet düzensizliğinde 17. gün başlanıp 26. güne kadar kullanılması gerektiği yazıyor...

4. 22 Ağustos 2008
  5. Sedef35

Sedef35 Kızım Hoşgeldin Hayatıma Üye

Ödül Puanları:
    106
    Kibelecim benim dr.umda yumurtlama zamanimi bilmeden progestani 16-25 günleri arasinda kullanacaksin demişti demekki genelleme bu yani.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.