program geliştirme dersi soruları

kpsshayali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
evett eğitimdeki en zor en lanet:KK37:ders olarak namını duyuran program geliştirme dersinden soruları olanları ve bu soruları cevaplayacak cengaverleri dört gözle bekliyoruz:KK52:

tubaolcy

Ömre Bedel..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
2)d örtük diyorumm???
4)b olabilir diyorumm canımm

Son düzenleme:

tubaolcy

Ömre Bedel..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
Canım,statü,sosyoekonomik düzey,anlatım yöntemleri,yöntem teknikler bunlar aslında anahtar kelime,bunlar okul iklimini yansıtan şeyler a okulunda bunlar çok güzel uygulanabiliyorken b okulunda uygulanamıyordur dolayısıyla öğrenci de bariz farklılıklar meydana getiriyor bu farklılıklar da örtük programı yansıtıyor..

sedefonur

Huzur..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.261
Canım,statü,sosyoekonomik düzey,anlatım yöntemleri,yöntem teknikler bunlar aslında anahtar kelime,bunlar okul iklimini yansıtan şeyler a okulunda bunlar çok güzel uygulanabiliyorken b okulunda uygulanamıyordur dolayısıyla öğrenci de bariz farklılıklar meydana getiriyor bu farklılıklar da örtük programı yansıtıyor..
çok güzel anladım, benim kafam direk o okulda ekstra şeyler oluyo ki, ondan daha iyi gibilerine kaydı :KK1: sağolasın kuzum
4 a o zaman:KK53:
Hepsini sayarmışım burda:KK1:
a da değil kuzum

tubaolcy

Ömre Bedel..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26

çok güzel anladım, benim kafam direk o okulda ekstra şeyler oluyo ki, ondan daha iyi gibilerine kaydı :KK1: sağolasın kuzum

a da değil kuzum
Rica ederim kuzum

O soru için de fikir yürütmüyorum artık

Kahrolsun program geliştirme:KK47:

Belissa

♡ Бизимки Масалди ♡
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.352
ben 4e d dıyecegım ama yanlıs demen icin bekliyorum:KK14::KK14:

Yukarı Alt