Psikopatolojik Vakaları Anlatan Film Önerileri (Meraklısına)

byebyeblackbird

Bilmem bizi ne civara yazmışlar.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2018
2.042
4.690
28
Unbelievable'ı eklemiştim mini dizi ama ben de sizin gibi çok beğendiğimden eklemiştim. Diğer iki filmi izlememiştim haftasonu filmlerim bu ikisi olsun madem. Öneriler için çok teşekkür ederiz, umarım benden başka yararlananlar da olur. :)
Diziler için ayrı bir başlık açmışsınız görmemişim:) filmleri izlerseniz sonrasında yorumunuzu da okumak isterim:)

kocnihal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
32
11
23
Zindan adasını izledim çok beğendim eski olmasına rağmen yeni filmlere taş çıkartır valla bu adam bu filmle nasıl oscar alamamış :)

Yasolin

Sabır da yorulur...
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2017
4.594
4.735
Merhaba, mesajınız gözümden kaçmış kusura bakmayın. İlk sayfada var aslında Fatal Attraction, Türkçesi Öldüren Cazibe. Tam bir Borderline örneğini Alex karakterinde görebilirsiniz orada. Bunun dışında Ingrid Goes West var, yine aralarda bir yerde olacaktı. Sosyal medya bağımlılığının hayatımıza olan korkunç etkilerini muhtemelen bağımlı ya da Borderline kişilik bozukluğuna sahip, tam emin değilim, Ingrid üzerinden görmek yine mümkün, eğlenceli bir film aynı zamanda.
Merhaba şu belgeseli izlemek istedim izle diye yazdım google a ama bulamadım.. siz hangi siteden izlediniz.. şu kızını hasta gösteren anneyi anlatan belgesel

Astoria

Still alive who you love...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
16.043
49.971
28
Merhaba şu belgeseli izlemek istedim izle diye yazdım google a ama bulamadım.. siz hangi siteden izlediniz.. şu kızını hasta gösteren anneyi anlatan belgesel
Merhaba. Film olanı Youtube'tan izlemiştim. Baktım şimdi hala duruyor. Dizisi de beIN connect'te var. Üye olup içerikleri 30 gün ücretsiz izleyebilirsiniz.

Yasolin

Sabır da yorulur...
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2017
4.594
4.735
Merhaba. Film olanı Youtube'tan izlemiştim. Baktım şimdi hala duruyor. Dizisi de beIN connect'te var. Üye olup içerikleri 30 gün ücretsiz izleyebilirsiniz.
Teşekkürler googla yazınca çıkması lazımdı normalde youtube da varsa ama göremedim.. birde youtube a yazayım belki cikar