Pudramsi ve ciceksi ferah koku ariyorum.

imzaben

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
6.369
30.606
For Her Edt mi Edp mi karar veremiyorum o_O. Bilenler bana da bir yardımcı oluversin.
Kuzumm bence edp olanı pembe şişeli yani daha güzel tatlımsı pudramsı miss gibi kokuyor kullanmadım ama sadece kokusuna bakmıştım ben edt olanı ise siyah şişedeki bunun kokusunu tam hatırlayamıyorum ama çiçeksi bi kokuydu sanırsam en çok pembe şişede olanı tutuldu zaten edp olanı yanı ☺

VivaLaJuicy

Popüler Üye
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.934
3.159
S sirinsmurff Ben de edp mi edt mi alsam diye çok araştırdım. İkisi de aynı gibi kokuyor zaten aslında.

Ama yorumlarda gördüm ki hep edt yani siyah şişeli olan daha çok sevilmiş. O yüzden edt aldım. Gerçekten güzel bir koku. Ağır, ben buradayım diyor. Çiçeksi, miskli, vanilyalı bir koku. Tatlılık vermiş vanilya.

Pembe şişe olan edp versiyonunda gül notası var mesela. Ben gül notasını pek sevmem ama dediğim gibi ikisi de aynı gibi zaten.

Ben tamamen çoğunluk edt daha güzel demiş diye onu aldım.

sirinsmurff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
883
330
Kuzumm bence edp olanı pembe şişeli yani daha güzel tatlımsı pudramsı miss gibi kokuyor kullanmadım ama sadece kokusuna bakmıştım ben edt olanı ise siyah şişedeki bunun kokusunu tam hatırlayamıyorum ama çiçeksi bi kokuydu sanırsam en çok pembe şişede olanı tutuldu zaten edp olanı yanı ☺
S sirinsmurff Ben de edp mi edt mi alsam diye çok araştırdım. İkisi de aynı gibi kokuyor zaten aslında.

Ama yorumlarda gördüm ki hep edt yani siyah şişeli olan daha çok sevilmiş. O yüzden edt aldım. Gerçekten güzel bir koku. Ağır, ben buradayım diyor. Çiçeksi, miskli, vanilyalı bir koku. Tatlılık vermiş vanilya.

Pembe şişe olan edp versiyonunda gül notası var mesela. Ben gül notasını pek sevmem ama dediğim gibi ikisi de aynı gibi zaten.

Ben tamamen çoğunluk edt daha güzel demiş diye onu aldım.
Kızlar teşekkür ederim yorumlarınız için. En iyisi deneyip iyice emin olmak, malum ucuz bir parfüm değil. Ama mağazalarda testerlarına denk gelemiyorum :KK43: , bir ara yine uğrayım parfüm mağazalarına.

Valendus

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2016
26
31
Eğer pudralı bir koku istiyorsan kesinlikle Chanel no 19 poudree'yı denemelisin. Buram buram kaliteli makyaj pudrası kokuyor.
Onun haricinde, Flowerbomb, Florabotanica, Gucci flora, dior la colle noire, Lancome miracle, jo malone peony and blush suede ve Jo malone orange blossom deneyebilirsin.

Polat006

Kızım abla oluyor 🎁
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
776
630
Ne noa ymış be kesinlikle denemem lazm çok merak ettim :rolleyes:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 244 gün kaldı.

4. ve 8. hafta arasında bebeğinizin yüz özelliklerinin gelişmesi yer alır. Göğüs ve karın boşlukları oluşmaya devam etmektedir. Ürogenital sırt oluşur. (boşaltım ve üreme sistemi). Ürogenital sırt idrar ve üreme yollarını oluşturacaktır. Akciğer tomurcukları (Akciğerleri oluşturacak dokular) göğüs boşluğunda görülür.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt