pueraria mirifica.....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sessizseda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
arkadaşlar bu pueraria mirifica bitkisininden aldım ben apsülünü yani gitti gidiyordan.2 gündür kullanıyorum ve eşim farketti göğüslerin büyümüş dedi.oysa sadece 2 gün kullandım.kapsül halinde.günde 1 kere içiyorum.ve ayrıca benim öyle ade öncesi yok adetken sonrasında falan hiç şişkinlik olmuyor göğüslerimde.75 numarayı bile doldurmuyor.bakalım nasıl olcak.kullandıkça yazarım kızlar:KK34:

sessizseda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canım bence ben birkaç hafta kullanıyım da öyle tam cevp vereyim.bu ürünü gittigidiyordaki kişin taylanddan getirtiyormuş.bakalım daha etkili olursa zaten yazarım bugün ben de farkettim ancak böyle tam südyenle ölçemiyorum.südyen ile aslında tam olarak belli oluyo.33-34 lira arasında bi fiyata aldım.içine 100 kapsül var.günde 1 tane içiyorsun ve yaklaşık 3buçuk ay gidiyo yani hesaplayınca.eşim bilene olmuş bunlar büyümüş sanki falan dedi o da tam anlayamadı ama ona söylemedim tabi bu bitkiyi kullandığımı yoksa keser beni.sen neden böyle şeyler kullanıyorsun diye.bakalım fark edecek mi bi de onu merak ettim.hani kendi kendime mi gelin güvey oluyorum acaba dedim.ismini yazarım istersen satıcının.ondan alırsın.bence fiyatı uygun geldi.ancak şimdi daha 3. kapsülü içtim.merakla bekliyorm ben de ilerki zamanlarda ne olcak diye

sirine_55

...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım bence ben birkaç hafta kullanıyım da öyle tam cevp vereyim.bu ürünü gittigidiyordaki kişin taylanddan getirtiyormuş.bakalım daha etkili olursa zaten yazarım bugün ben de farkettim ancak böyle tam südyenle ölçemiyorum.südyen ile aslında tam olarak belli oluyo.33-34 lira arasında bi fiyata aldım.içine 100 kapsül var.günde 1 tane içiyorsun ve yaklaşık 3buçuk ay gidiyo yani hesaplayınca.eşim bilene olmuş bunlar büyümüş sanki falan dedi o da tam anlayamadı ama ona söylemedim tabi bu bitkiyi kullandığımı yoksa keser beni.sen neden böyle şeyler kullanıyorsun diye.bakalım fark edecek mi bi de onu merak ettim.hani kendi kendime mi gelin güvey oluyorum acaba dedim.ismini yazarım istersen satıcının.ondan alırsın.bence fiyatı uygun geldi.ancak şimdi daha 3. kapsülü içtim.merakla bekliyorm ben de ilerki zamanlarda ne olcak diye
hımm doğru diyorsun.sen kullan 1 ay sonra felan insallah büyümeye başlar da bizde alırız.takipçinim :KK70: ewet çok da uygunmuş fiyatı....

sessizseda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
benim sağ taraf soldan baya küçüktü.sağla sol nerdeyse aynı şu anda.gelişmeleri yazcam:KK42:

seminay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bu konuda çok araştırma yapmış biri olaraktan
vücuda östrojen yüklediğini de söylemek istiyorum
sen de eczacıymışsın canım araştırdın mı acaba
eğer bilerek içiyorsan çok iyi ben tereddütteydim
ama içmekte istiyorum etkili olduğunu da öğrendim
östrojen testi yaptırmaya bile karar vermiştim
senden iyi haberler bekliyorum o zaman canım:KK16:

sessizseda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canım bu fitoöstrojen yani östrojen benzeri etki gösteriyo.ayrıca gençlik vede hücre yenilemede de kullanılıyor bu bitki.haberlerde de yayınlanmış bir bitki.bence bi sakıncası yok.mesela bazı mide ilaçları bazı antibiyotikler de meme büyümesi yapıyo.ancak onlar satılmıyo.çünkü bu ilaçları erkekler de kullandığında jineomasti yani erkekte meme büyümesi yaptığından kullanılmıyor genelde.

missymiss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Sizce bir yan etkisi falan olur mu? Bu bitkiyi bende duymuştum. Banada gitti gidiyor daki satıcının linkini yollayabilir misiniz ? ( ö.m ile)

Son düzenleme:

seminay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yani fazla yükleme yapmaz diyorsun canım
tmm sen biraz kullan bakalım ona göre
ben de almaya karar vereyim canım sağol

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt