rahim ağzı yetmezliği tanısı konanlar lütfen yardım

ruzgar90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2013
68
32
merhaba arkadaşlar ben 5aylık hamileydim ve maalesef 6 hafta önce doğum yaptım ,yüksek bi ihtimal rahim ağzı yetmezliği imiş.2.de rahime dikiş atılır dediler.benm gibi böyle olan var mı acaba.dr kontrollerm 15 gün aralıktaydı.önceden fark edilmiyor mu.ne kadar korunmam gerek çok kararsızım dr ilk adetinden sonra korunmayı bırakabilirsinz dedi ama 3-4 ay korunmayı tavsiye edenlerde varmş.fikir verirseniz sevinirim

pervin85

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2012
297
95
merhaba arkadaşlar ben 5aylık hamileydim ve maalesef 6 hafta önce doğum yaptım ,yüksek bi ihtimal rahim ağzı yetmezliği imiş.2.de rahime dikiş atılır dediler.benm gibi böyle olan var mı acaba.dr kontrollerm 15 gün aralıktaydı.önceden fark edilmiyor mu.ne kadar korunmam gerek çok kararsızım dr ilk adetinden sonra korunmayı bırakabilirsinz dedi ama 3-4 ay korunmayı tavsiye edenlerde varmş.fikir verirseniz sevinirim
çok korunmana gerek yok bence,ama yine de doğum yaptın,hiç olmazsa,1-2 ay korun derim,ne de olsa,rahim ağzı açık,enfeksiyon kapabilirsin.evet dikiş atıyorlar ve hamilelik başarıyla sonlanıyor,sağ salim bebeyine kavuşuyorsun.

MERYEM_VOLKAN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
144
0

Yukarı Alt